Przedświąteczna dekoracja na Adwent: wieniec. ZDJĘCIA

2019-11-28 8:13

Wieniec adwentowy to jedna z najpopularniejszych dekoracji na Boże Narodzenie. Obejrzyj zdjęcia adwentowych wieńców. Adwentowe wieńce ZDJĘCIA. Wieniec adwentowy można kupić gotowy lub zrobić go samodzielnie.

Wieniec adwentowy zdobi nasze mieszkanie już cztery tygodnie przed Bożym Narodzeniem. Można kupić gotowa świąteczną dekorację albo zrobić ją samodzielnie. Podstawę wieńca adwentowego stanowi konstrukcja w kształcie koła, którą wypełnia się rozmaitymi elementami i obowiązkowo czterema świecami. Każdą ze świec zapala się na początku każdego z czterech tygodni Adwentu.Adwentowy wieniec ustawia się w mieszkaniu w widocznym miejscu albo zawiesza pod sufitem.

Przedstawiamy propozycje adwentowych wieńców.

wieniec-adwentowy
Autor: photos.com Wieniec adwentowy z fioletowymi akcentami. Na podstawie uplecionej z gałązek ułożono wieniec z mchu, w który wetknięto grube świece i ozdobiono srebrnymi gwiazdkami i małymi bombkami w kolorze świec.
wieniec-adwentowy
Autor: photos.com Głównymi elementami adwentowego wieńca są cztery świece. Obejrzyjcie pomysły: jak zrobić wieniec adwentowy.
wieniec-adwentowy
Autor: photos.com Wieniec adwentowy w białej kolorystyce. Podstawą tej dekoracji świątecznej jest wieniec spleciony z gałązek żywotnika (tui), które ozdobiono malutkimi bombkami, wyciętymi z błyszczącego papieru gwiazdkami i szyszkami. Wieniec uzupełniają białe grube świece
wieniec-adwentowy
Autor: photos.com Adwentowy wieniec w brązowym kolorze. Podstawę tej świątecznej  dekoracji stanowi wieniec z szyszek. Brązowe grube świece, brązowozłote kokardy i złote bombki dopełniają tę oryginalną kompozycję
wieniec-adwentowy
Autor: photos.com Wieniec adwentowy prosty do wykonania: upleciony z gałązek świerka wianek ozdobiono jedną dużą i kilkioma malutkimi czerwonymi kokardami oraz szyszkami, a świece ustawiono wewnątrz wianka
wieniec-adwentowy
Autor: photos.com Ten wieniec adwentowy jest asymetryczny - czerwone świece ustawiono obok siebie, a przeciwwagą są spiralne elementy. Podstawę tego świątecznego stroika zrobiono z gałęzi jodły i zywotnika (tui). Dodatek drobnych czerwonych bombek i przestrzennych gwizadek ożywia dekorację.
wieniec-adwentowy
Autor: www.thinkstockphotos.com
wieniec-adwentowy
Autor: www.thinkstockphotos.com
wieniec-adwentowy
Autor: photos.com Propozycja wieńca adwentowego dla minimalistów: na ozdobnym talerzu ustwiono cztery świece, pomiędzy którymi ułożono kilka świeżych gałązek świerka - i gotowe!
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE