O serwisie Murator.pl

2018-10-25 14:52

Murator.pl to lider na rynku kontentowych serwisów internetowych o tematyce budowlanej. Źródło inspirujących pomysłów i fachowych porad dla osób planujących budowę, remont lub wykończenie domu.

Fundamentem serwisu Murator.pl są praktyczne, poradnikowe materiały dotyczące budowy domu. Ponad 10 tysięcy artykułów zawiera informacje o technologiach budowlanych i instalacyjnych, kosztach materiałów i wykonawstwa, trendach w architekturze i wzornictwie, a także ciekawe pomysły i aranżacje wnętrz. Entuzjaści ogrodów znajdą tu projekty małej architektury, ogrodowe aranżacje i sprawdzone rozwiązania adaptacji otoczenia domu. Na Murator.pl można również obejrzeć filmy wideo i liczne galerie zdjęć.

Obszerna baza treści Premium

Cyfrowa wersja miesięcznika „Murator” to ponad 2500 rozbudowanych, merytorycznych treści budowlano-instalacyjne oraz kilkuletnie cyfrowe archiwum magazynu. Zasoby Premium wzbogacają liczne dodatki Redakcyjne i wydania Specjalne dostępne w wersjach PDF lub html.

Mamy największe Forum Budowlane w Polsce!

Wartościową częścią serwisu jest forum Muratora (Forum.murator.pl), którego użytkownicy dzielą się doświadczeniami z budowy i eksploatacji własnego domu.

Doradztwo i sprzedaż projektów gotowych

Murator.pl umożliwia również wybór i kupno gotowego projektu domu (projekty.murator.pl). Nasz architekt chętnie odpowie na pytania i pomoże dobrać projekt idealnie dopasowany do działki i potrzeb inwestora. Doradztwo projektowe to nasza zdecydowanie mocna strona!