Okna

W kategorii Okna, dowiesz się, jakie okna i drzwi balkonowe wybrać do twojego domu. Sprawdzamy, które okna są lepsze – drewniane, plastikowe, z PCV czy alumniniowe? Przeczytasz także, jaki wpływ mają szczelne okna na oszczędność w trakcie ogrzewania domu. Znajdziesz tu również wszystko na temat okien dachowych.

Podpowiadamy, jak odpowiednio doświetlić poddasze i jak dobrać odpowiedni rozmiar okna. Kategoria zawiera informacje na temat prawidłowego montażu okna, zarówno tego w ścianie, jak i okna dachowego. Znajdziesz tu informacje o różnych rodzajach okien dachowych oraz poznasz zasady ich montażu. Radzimy, jak odpowiednio konserwować okna połaciowe. Sprawdzisz, czy okna dachowe poprawią wentylację poddasza, czy potrzebujesz dodatkowej instalacji. Odszukasz tu artykuły dotyczące kosztów montażu i kupna okien dachowych. Dowiesz się tu także, jak zaadaptować poddasze i urządzić je w przyjaznej atmosferze. Radzimy także, na co zwrócić uwagę podczas zakupu okien dachowych.

Dział zawiera także artykuły o tematyce wiążącej się bezpośrednio z oknami. Przeczytasz między innymi, w jaki sposób montować parapety zewnętrzne i wewnętrzne? Podpowiadamy, jakie wybrać szyby i okucia do okien, sprawdzamy co to znaczy okna antywłamaniowe i czy naprawdę działają. Pokazujemy tu również, jak montować moskitiery, folie okienne, nawiewniki okienne oraz rolety zewnętrzne i wewnętrzne.