Sypialnia

Sypialnia to najbardziej zaciszne pomieszczenie w domu. Urządzanie sypialni warto zacząć od dobrego planu, który musi odpowiadać naszym potrzebom. Zastanów się, czy chcesz w aranżacji sypialni zastosować mocne kolory i dekoracje, czy raczej wolisz wnętrza ciche i jasne. Najważniejszy mebel w sypialni to łóżko. Podpowiadamy jakie wybrać i na jaki zdcydować się materac, by sen był prawdziwym odpoczynkiem. Zobacz ciekawe projekty sypialni z galeriami zdjęć.

W dziale Sypialnie przeczytasz, jak modnie i funkcjonalnie urządzić sypialnię. Znajdziesz tu masę pomysłów na oryginalne aranżacje sypialni w stylu klasycznym, romantycznym, nowoczesnym czy glamour.

Przeczytasz, jakie materiały zastosować do wykończenia ścian i podłogi. Dowiesz się, jaki kolor ścian będzie odpowiedni do twojej sypialni. Jakie barwy sprzyjają odpoczynkowi i relaksowi.

Radzimy, jakie wybrać meble do sypialni - łóżka, komody, szafki, stoliki nocne. Czy lepsze będzie łóżko drewniane czy metalowe? Jak dobrać oświetlenie?

Zobacz metamorfozy wnętrz - jak niemodne i bez wyrazu sypialnie dzięki kilku dodatkom i prostym zabiegom totalnie odmieniły swój charakter. Prezentujemy zdjęcia sypialni. Znajdziesz tutaj inspirujące pomysły na urządzenie i wyposażenie sypialni w każdym stylu.