Inne pomieszczenia

Z poradników w dziale Pokój dziecięcy dowiesz się, jak wykończyć i pomysłowo urządzić pokój dziecięcy. Znajdziesz tu artykuły na temat aranżacji pokoju dla chłopca i dziewczynki. Z naszych porad dowiesz się również, jak urządzić pokój młodzieżowy i wydzielić w nim specjalne miejsce, w którym twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

Zobacz, jakie meble wybrać do pokoju dla dziecka, a jakie nastolatka. Radzimy, jakie kolory w pokoju dziecka będą odpowiednie i od czego zależy ich wybór. Podpowiadamy, jakie materiały wykończeniowe będą najbardziej przyjazne dla dzieci.

Zobacz pomysły na aranżację pokoju dla dziecka, który będzie doskonałym miejscem do nauki, odpoczynku i rozwoju dziecięcych pasji.

W dziale Pokoje dziecięce znajdziesz wskazówki architekta jak urządzać wnętrza dla dzieci oraz galerie zdjęć z inspirującymi aranżacjami. Pokój dla dziecka musi być funkcjonalny, wygodny i inspirujący. Dlatego jego projekt trzeba dokładnie przemyśleć. Podpowiadamy jakie wybrać meble dziecięce i młodzieżowe, jakie zastosować materiały wykończeniowe. Czym się kierować przy wyborze materiałów na ściany i podłogi, aby dziecko zyskało przytulne i bezpieczne miejsce wypoczynku i zabawy. Wystrój pokoju dziecięcego powinien być łatwy do zmiany. Warto zadbać o to podczas aranżacji. Sprawdź jakie są najlepsze miejsca w domu na pokój dziecka. Jak urządzić pokój dziecięcy na poddaszu. Jak dobrze wydzielić strefę do nauki, zabawy i odpoczynku. Radzimy także, jak szybko i niewielkim kosztem odnowić i wyremontować pokój dziecka, by jego mieszkaniec czuł się w nim naprawdę dobrze. Galerie: zdjęcia i inspiracje na ładne pokoje dla przedszkolaków, uczniów, nastolatków.