Projekt gotowy pokoju dziecięcego. Co to takiego i jak to działa?

2020-06-17 13:01
Projekt gotowy pokoju dla dziecka Smyki Design
Autor: smyki.pl Każde dziecko powinno mieć swoje miejsce na ziemi. Dlatego warto stworzyć mu wygodną i funkcjonalną przestrzeń do mieszkania

Projekt gotowy najczęściej kojarzony jest z domem. Pozwala na łatwe i trafne zrealizowanie marzeń o własnym miejscu na ziemi. Dlaczego zatem nie pójść o krok dalej i nie zaaranżować wnętrza domu według projektu gotowego? Tak, to jest możliwe, a co więcej, dziecinnie proste.

Aranżacja wnętrza pokoju dziecięcego nie jest wcale taka łatwa. Jeżeli chcemy stworzyć przestrzeń wspomagającą rozwój, dającą możliwość wypoczynku i kreatywnego myślenia, to często potrzebujemy pomocy kogoś bardziej doświadczonego. Jednak indywidualne projekty to często duże koszty. Smyki Design znalazło na to złoty środek.

Powstała kolekcja gotowych projektów pokoi dziecięcych, która ciągle się rozrasta. Jest to galeria pełna inspiracji. Wszystkie zostały przygotowane przez grono doświadczonych architektów i projektantów wnętrz, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby przygotować pakiet gotowych pomysłów na inspirujące wnętrza pokoi dla dzieci w każdym wieku – od przedszkolaka do wymagających nastolatków. Projektowanie wnętrz online jest coraz bardziej popularne i coraz więcej osób korzysta z takiej usługi.

Pokój dziecka Smyki Design
Autor: smyki.pl Pokój dla przedszkolaka w stylu Montessori to idealne rozwiązanie. Dzieci mogą samoistnie uczyć się samodzielności i rozwijać swoje zainteresowania

Projekt gotowy pokoju dziecięcego – co to jest?

To nic innego, jak projekt aranżacji wnętrz przygotowany dla pewnego pomieszczenia, mający możliwość wkomponowania się w niemal każdą przestrzeń. W projekcie używa się jedynie gotowych elementów. Nie ma tu mebli na wymiar, które często mogą wpisać się tylko w jedno pomieszczenie. Dzięki temu projekt gotowy jest elastyczny.

Przeczytaj też:

Urządzamy pokój dla przedszkolaka: miejsce do nauki i zabawy >>>

Każdy projekt gotowy wnętrza zawiera pełną dokumentację projektową. Składają się na nią: przynajmniej cztery wizualizacje, rysunki techniczne włącznie z elektryką i widokami na wszystkie ściany i co najważniejsze – gotowa lista zakupów wszystkich produktów użytych w projekcie, w dwóch wariantach cenowych (standard i premium). Poza zdjęciami, nazwami i cenami produktów, znajdziesz tu również dwa linki do każdego produktu: link do producenta oraz link do sklepu , w którym możesz zakupić produkt bez wstawania z fotela. Co więcej, dzięki gotowej liście, kontrolujesz wydatki urządzania pokoju od początku do samego końca.

Pokój dziecka Smyki Design
Autor: smyki.pl Aranżacja pokoju dla nastolatka to nie lada wyzwanie. Musi być tu miejsce do spokojnej nauki, zapraszania znajomych, relaksu, czy ćwiczeń i rozwoju pasji

Czy kupiony projekt będzie pasować do twojego pokoju?

Oczywiście, że tak. Jedną ze stron oferujących projekty gotowe pokoi dziecięcych jest smyki.pl. Każdy projekt gotowy pokoju dziecięcego ma możliwość dostosowania go do własnych potrzeb. Marka Smyki Design daje możliwość skorzystania z aplikacja 2d do meblowania. Możesz wpisać w niej wymiary swojego pokoju i ustawić wszystkie meble użyte w zakupionym projekcie, aranżując konkretną przestrzeń.

Przeczytaj też:

Projekt pokoju dla niemowlaka: aranżacje i zdjęcia >>>

Ale istnieje też inne rozwiązanie. Jeżeli znalazłeś wymarzony projekt gotowy wnętrza pokoju dla Twojego dziecka na stronie smyki.pl, ale obawiasz się, że nie dasz rady dopasować go do Twojej przestrzeni, poproś o pomoc doświadczonego architekta. Smyki Design dają możliwość przygotowania wybranego projektu gotowego pod konkretne pomieszczenie. Dostosowanie zajmie projektantowi jedynie 6 dni roboczych.

Pokój dziecka Smyki Design
Autor: smyki.pl Każdy pokój, nawet najmniejszy (ten na wizualizacji ma tylko 9 m2) można zaaranżować z pomysłem

Jakie są zalety gotowych projektów pokoi dla dzieci?

  1. Wizualizacje - zanim kupisz gotowy projekt, widzisz już efekt końcowy, dzięki wizualizacjom. Dodatkowo możesz zapoznać się z opisem projektu z wyszczególnionymi elementami gwarantującymi miejsce do przechowywania.
  2. Cena - Smyki Design przygotowały dwie wersje cenowe każdego projektu: 200 zł i 450 zł. Pakiet droższy gwarantuje dostosowanie zakupionego projektu do wskazanych przez Klienta wymiarów pomieszczenia, przez doświadczonego architekta.
  3. Aplikacja do meblowania - podstawową zaletą każdego zakupionego projektu gotowego pokoju dziecięcego jest dostęp do aplikacji do meblowania 2d. Pozwala to samodzielnie dostosować pomieszczenie pod zakupioną aranżację. Ustawiasz meble, okna drzwi i dodatki tak długo, aż znajdziesz wersje, która idealnie pasuje do Twojego wnętrza. Co więcej, każdą koncepcje możesz pobrać w formacie PDF i razem z dzieckiem wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie.
  4. Gotowa lista zakupów - dodatkowo każdy projekt gotowy posiada listę materiałów w dwóch wariantach cenowych: standard i premium. Możesz zamówić dowolne elementy bez wychodzenia z domu – każdy produkt ma podany link, który kieruje do sklepu, gdzie zamówisz dany produkt.
  5. Bez wychodzenia z domu – każdy projekt jesteś w stanie zrealizować bez konieczności biegania po sklepach i wybierania godzinami odpowiedniego odcienia różu do pokoju córki. To wszystko już ktoś wybrał za Ciebie i skomponował w całość.
  6. Projekty od doświadczonych architektów – możesz być pewny, że każdy projekt został przygotowany przez projektanta z doświadczeniem. A wszystko po to aby mieć gwarancję bezpieczeństwa i funkcjonalnych rozwiązań najlepszych dla dziecka w danym wieku.

To dziecinnie proste! 

Czy pamiętasz bajki z dzieciństwa?

Pytanie 1 z 10
Kogo Czerwony Kapturek spotkał w lesie?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE