Grupa Murator

Grupa Murator to najpotężniejsze w Polsce konsorcjum mediowe, grupujące w ramach jednego przedsięwzięcia biznesowego zarówno media internetowe, drukowane, wideo oraz niezliczone obecności w mediach społecznościowych. Nasze sztandarowe produkty to przede wszystkim Murator w wersji online/print, dedykowany profesjonalistom MuratorPlus w dziesiątkach odsłon tematycznych, marka Urządzamy grupująca treści wnętrzarskie oraz Architektura - kompendium wiedzy o owocach pracy polskich i zagranicznych architektów.

Za nami 32. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, której towarzyszyły Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Pomocniczego INTERMASZ, Targi Rozwiązań dla Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC oraz Targi KOMINKI. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Zielona Przyszłość Budownictwa”.
„Rozmowy Muratora” i „Rozmowy Architektury-murator” to nowy cykl wywiadów z ekspertami i przedstawicielami branży budowlanej oraz świata architektury. Podczas Targów Warsaw Build 2024 razem z naszymi gośćmi podsumowaliśmy miniony rok i rozmawialiśmy m.in. o obecnych oraz nachodzących wyzwaniach.
W dniach 14-16 lutego 2024 roku w Ptak Warsaw Expo odbywają się międzynarodowe targi materiałów wykończeniowych i budowlanych - Warsaw Build. Ósma edycja wydarzenia przyciągnie europejskich ekspertów i innowacje, które zmieniają rynek. Zapraszamy na to ciekawe wydarzenie, nad którym mamy patronat!
W środę podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2024 odbyła się III Konferencja Naukowo-Techniczna Bezpieczeństwo Pożarowe Obiektów Budowlanych. Tematem rozmów były odstępstwa od przepisów oraz ocena ryzyka w inżynierii pożarowej.
Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2024 odbędą się w dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2024 roku. To 32. edycja wydarzenia dla branży budowlanej, które stanowi nie tylko doskonałą okazję do prezentacji innowacyjnych produktów, usług i technologii, ale także platformę wymiany wiedzy i doświadczeń ekspertów i praktyków reprezentujących szerokie grono inwestorów, deweloperów, wykonawców, architektów, przedstawicieli handlu, producentów oraz członków izb i stowarzyszeń.