Festiwal Naturalnego Budowania 2019

2019-05-01 10:38 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Budownictwa Naturalnego
OSBN
Autor: materiały prasowe OSBN

Zbliża się II Festiwal Naturalnego Budowania - wyjątkowe wydarzenie, które co dwa lata przyciąga setki entuzjastów, profesjonalistów i ciekawych tego tematu z całej Polski. Do zdobycia dużo wiedzy o naturalnych materiałach i technikach budowania, która jest drogą w kierunku zmiany współczesnej architektury na bardziej przyjazną środowisku, zdrową i zrównoważoną.

Festiwal jest okazją do zdobycia unikalnej wiedzy i nawiązania cennych kontaktów, zwłaszcza dla osób planujących budowę lub remont domu z wykorzystaniem słomy, gliny, konopi i drewna, dla  projektantów, architektów i studentów. To również okazja do poszerzenia wiedzy dla wszystkich osób związanych z branżą budowlaną, które pragną poznać możliwości jakie daje dynamicznie rozwijający się rynek budownictwa naturalnego.

OSBN
Autor: materiały prasowe OSBN

Wykłady, warsztaty, pokazy i spotkania ze specjalistami rozszerzą wiedzę z szeroko rozumianej tematyki budowy naturalnego domu - począwszy od świadomego projektowania poprzez aspekty prawne, materiały i technologie, aż po naturalne wykończenia wnętrz. Ponad 20 prelegentów opowie o zaletach i wadach nowoczesnych rozwiązań.  Padną też odpowiedzi na nurtujące wielu inwestorów pytanie - jakie są metody i koszty budowy naturalnego domu. Tegoroczną edycję Festiwalu uświetnią wykłady gości zagranicznych: Herberta Grubera z Austrii oraz Kena De Coomana z Belgii.

Nie zabraknie miejsca na spotkania z osobami, które proces budowy mają już za sobą i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Festiwalowi towarzyszy też wystawa polskich firm z branży budownictwa naturalnego.

OSBN
Autor: materiały prasowe OSBN

To szansa, by w ciągu dwóch dni  posłuchać, zobaczyć, dotknąć i scalić wiedzę, która na co dzień bywa bardzo rozproszona. Nie przegap tej okazji!

Festiwal Naturalnego Budowania już 18 i 19 maja 2019 roku w Łodzi, w budynku Wydziału Zarządzania UŁ

OSBN
Autor: materiały prasowe OSBN

Szczegółowy program Festiwalu

x Więcej informacji

x Wydarzenie na Facebooku

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE