DARMOWE e-spotkanie: Skuteczne sposoby na bezpieczny dom

2021-07-06 15:00
darmowe hormann
Autor: archiwum serwisu

Za nami kolejne e-spotkanie z cyklu [email protected] Zbudowane poświęcone skutecznym i nowoczesnym sposobom na bezpieczny dom. Obejrzyj wideo, z którego dowiesz się wszystkiego na temat bezpiecznych rozwiązań dotyczących elementów stolarki budowlanej, tj. drzwi wejściowe i bramy garażowe.

Nasze e-spotkania [email protected] Zbudowane są bezpłatne. 15 lipca rozmawialiśmy z ekspertem Michałem Simonem - Dyrektorem Sprzedaży Hormann Polska, na temat bezpieczeństwa domu.

Obejrzyj wideo z naszego e-spotkania, rozmawiamy o tym, jakie są nowoczesne rozwiązania stosowane w drzwiach wejściowych i bramach garażowych.

Skuteczne sposoby na bezpieczny dom

Agenda spotkania:

1. Miara bezpieczeństwa - omówienie klas przeciwwłamaniowych RC

2. Drzwi wejściowe - jako punkt statystycznie bardzo narażony na próbę sforsowania

  • omówienie jakie klasy przeciwwłamaniowe mają drzwi wejściowe
  • jaka jest konstrukcja i wyposażenie drzwi przeciwwłamaniowych w zależności od klasy RC
  • jakie powinny być nowoczesne drzwi, jak połączyć bezpieczeństwo z doskonałymi parametrami izolacyjności cieplnej i modnym designem

3. Bramy garażowe - ważny punkt w myśleniu o bezpieczeństwie domu, jednak niedoceniany przez inwestorów i producentów

  • brak norm określających przeciwwłamaniowość bram garażowych
  • prezentacja oferty firmy Hörmann - pierwszy producent oferujący segmentowe bramy garażowe w klasie przeciwwłamaniowej RC 2 zgodnie z normą DIN / TS 18194 oraz Kryteriami Technicznymi
  • Instytutu Techniki Budowlanej - prezentacja dodatkowych elementów w jakie jest wyposażona brama w klasie RC 2
  • bezpieczeństwo w innym ujęciu - rozumiane jako bezpieczne korzystanie z bramy garażowej na co dzień (zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem, zabezpieczenie przed opadnięciem płyty bramy, zabezpieczenie przeciążeniowe przy natrafieniu na przeszkodę, fotokomórki), wyjątkowo bezpieczny system sterowania radiowego BiSecur, zabezpieczający kod z sygnału pilota przed skopiowaniem, a tym samym przed włamaniem bez śladów włamania.

4. SmartHome - jedna wygodna aplikacja wszystkich systemów sterowania komfortem domu i systemów dbających o jego bezpieczeństwo.

5. Podsumowanie spotkania.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie