DARMOWE e-spotkanie: Jak płacić mniejsze rachunki dzięki inwestowaniu w ekologię

2021-07-30 12:10
Zajawka sg webinar
Autor: archiwum serwisu

Za nami kolejne e-spotkanie z cyklu Pog@dane. Zbudowane - Jak być przewidującym inwestorem, czyli ekologiczne technologie i wynikające z nich zyski. Obejrzyj wideo, z którego dowiesz się jak płacić mniejsze rachunki dzięki inwestowaniu w ekologię.

Nasze e-spotkania Pog@dane. Zbudowane są bezpłatne. 29 lipca rozmawialiśmy z ekspertem Anną Żyłą - Dyrektorem Biura Polityki Ekologicznej i Taksonomii. Nasz gość reprezentuje sektor finansowy, ale jest inżynierem specjalizującym się w inżynierii środowiska. Obejrzyj wideo z naszego e-spotkania, rozmawiamy o o pieniądzach i technice, a wszystko pod szyldem ochrony środowiska.

Jak płacić mniejsze rachunki dzięki inwestowaniu w ekologię

Agenda e-spotkania

  • Czy ekologia jest droga?

Choć jesteśmy entuzjastami idei ochrony środowiska, wielu z nas przyzna, że ekologia kosztuje. Jak szacować nakłady na ekologiczne rozwiązania i jak oceniać korzyści z ich stosowania?

  • Czy przeciętny Kowalski ma możliwości przeciwdziałania zmianom klimatu i klęskom żywiołowym?

Przykłady konkretnych rozwiązań technicznych, które racjonalnie wykorzystują zasoby naturalne, a także sposoby finansowania takich projektów.

  • Czy ekologiczną technologię można zastosować jedynie we własnym domu, czy także w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym?
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.