DARMOWE e-spotkanie: Jak płacić mniejsze rachunki dzięki inwestowaniu w ekologię

2021-07-30 12:10
Zajawka sg webinar
Autor: archiwum serwisu

Za nami kolejne e-spotkanie z cyklu [email protected] Zbudowane - Jak być przewidującym inwestorem, czyli ekologiczne technologie i wynikające z nich zyski. Obejrzyj wideo, z którego dowiesz się jak płacić mniejsze rachunki dzięki inwestowaniu w ekologię.

Nasze e-spotkania [email protected] Zbudowane są bezpłatne. 29 lipca rozmawialiśmy z ekspertem Anną Żyłą - Dyrektorem Biura Polityki Ekologicznej i Taksonomii. Nasz gość reprezentuje sektor finansowy, ale jest inżynierem specjalizującym się w inżynierii środowiska. Obejrzyj wideo z naszego e-spotkania, rozmawiamy o o pieniądzach i technice, a wszystko pod szyldem ochrony środowiska.

Jak płacić mniejsze rachunki dzięki inwestowaniu w ekologię

Agenda e-spotkania

  • Czy ekologia jest droga?

Choć jesteśmy entuzjastami idei ochrony środowiska, wielu z nas przyzna, że ekologia kosztuje. Jak szacować nakłady na ekologiczne rozwiązania i jak oceniać korzyści z ich stosowania?

  • Czy przeciętny Kowalski ma możliwości przeciwdziałania zmianom klimatu i klęskom żywiołowym?

Przykłady konkretnych rozwiązań technicznych, które racjonalnie wykorzystują zasoby naturalne, a także sposoby finansowania takich projektów.

  • Czy ekologiczną technologię można zastosować jedynie we własnym domu, czy także w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym?
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE