Garaż dla nowoczesnego mężczyzny. Wyposażenie, brama garażowa, oświetlenie, ogrzewanie, podłoga w garażu

2012-10-29 10:02
Ile miejsca zajmuje garaż
Autor: IKEA Wymiary garażu - Wygodny garaż to taki, który zapewnia wystarczająco dużo miejsca naszemu autu oraz pozwoli na swobodną komunikację. Jednak minimalne, określone przez przepisy wymiary – 2,7x5,5 m – nie pozwolą mu na pełnienie dodatkowych funkcji. Może też zabraknąć miejsca na swobodne manewrowanie autem, a w konsekwencji dojść do uszkodzenia karoserii. - Gdy garaż będzie miał szerokość 5 m, przy jednej z bocznych ścian można zrobić miejsce na rowery, motocykl lub narzędzia ogrodowe. Gdy przy ścianach jest więcej miejsca, warto zamontować na nich metalowe półki lub ustawić regały gospodarcze. - Jeżeli garaż ma być mekką pana domu, dobrze jest przewidzieć miejsce na warsztat lub niewielką narzędziownię. Rozsądnie obok garażu zaplanować też w.c. lub przynajmniej bieżącą wodę. Umywalka w garażu pozwoli na pozbycie się smaru, zanim majsterkowicz wejdzie do domu (fot. IKEA).

Myśląc o urządzeniu i wyposażeniu garażu, trzeba wziąć pod uwagę jego oświetlenie, ogrzewanie, podłogę oraz bramę garażową. Podpowiadamy, jak funkcjonalnie urządzić garaż, by stanowił królestwo pana domu. W końcu to często garaż staje się dla niego miejscem, gdzie nikt mu nie przeszkadza i gdzie z lubością może oddać się majsterkowaniu czy też w spokoju dłubać w ukochanym aucie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie