Ciesz się latem na tarasie i w ogrodzie!

2021-06-01 2:25 Materiał sponsorowany
Ogrzewacz gazowy
Autor: Kratki.pl Ogrzewacze gazowe sprawdzą się na tarasie podczas chłodnych wieczorów

Idzie lato! A z nim chęć spędzania wolnego czasu na zewnątrz - na tarasie w ogrodzie, w plenerze. Marzymy, by wypić poranną kawę w asyście skowronków, podać lunch w ogrodowej altanie, urządzić przyjęcie w ogrodzie dla najbliższych przyjaciół. A co będzie, gdy pogoda nie dopisze? Polski producent kominków - marka Kratki - przyjdzie nam z pomocą. Produkty z jej oferty: podgrzewacze ogrodowe, paleniska oraz biokominki sprawią, że chłodniejsze wieczory nie pokrzyżują nam planów.

Ogrzej mnie. Romantyczna randka

W Polsce ogrzewacze ogrodowe znamy przede wszystkim z kawiarnianych ogródków. W dużych miastach spotykamy je praktycznie w każdej restauracji, która dba o ciepły i przytulny klimat swoich gości.

W ofercie marki Kratki znajdziemy wiele gazowych ogrzewaczy ogrodowych, które producent poleca zarówno użytkownikom indywidualnym – na tarasy domów, jak i właścicielom hoteli, pensjonatów i lokali gastronomicznych. Różnorodność wzornicza urządzeń jest na tyle duża, że każdy znajdzie tu ogrzewacz pasujący do indywidualnego stylu ogrodu lub tarasu.

  • Wysoki, smukły ogrzewacz Umbrella wpisze się w aranżację tradycyjną – podkreśli urodę wiklinowych wyplatanych mebli, drewnianych elementów architektury tarasu lub werandy. Występuje w białym lub czarnym wykończeniu, ze szprosami lub bez.
  • Modele Patio i Patio Horizontal polecane są natomiast wszędzie tam, gdzie dysponujemy większą ilością miejsca, na przykład w hotelowych strefach lounge, gdzie goście rozkoszują się wieczorem, relaksując się z drinkiem na sofach i w fotelach. Na tarasach i w ogrodach prywatnych domów modele Patio dodadzą elegancji i stworzą luksusowy, intymny nastrój. Bo należy pamiętać, że ogrzewacze ogrodowe, to nie tylko przyjemne ciepło, lecz również relaksująca wizja żywego ognia.

Dzikość w sercu, paleniska ogrodowe

Któż z nas nie lubi ogrzewać się przy wesoło trzaskającym ku niebu ognisku? Wyciągać dłonie w stronę ciepła, cieszyć się miłym zapachem, kojarzącym się z beztroskimi wakacjami na Mazurach czy w Bieszczadach. Wszyscy to lubią! Jednak wiadomo, nie rozpalimy ogniska na z pietyzmem pielęgnowanym trawniku za domem. Dlatego dla miłośników wakacyjnych przygód firma Kratki przygotowała kolekcję kilkunastu palenisk ogrodowych. Różnią się od siebie wielkością i kształtem, więc dopasowanie ich do stylu architektury i ogrodu nie jest trudne.

  • Do swobodnych ogrodów w stylu angielskim projektanci polecają wyższe modele Hex i Basket.
  • Z kolei tarasy współczesnych domów o nowoczesnej architekturze zyskają w towarzystwie kubistycznych form palenisk Pit i Pyramid.

Wszystkie paleniska marki Kratki wykonane zostały z wysokiej jakości stali. Najlżejszy model Fire Triangle waży zaledwie 10 kg, co sprawia, że palenisko z łatwością wędrować będzie z nami po ogrodzie lub tarasie, wszędzie tam, gdzie zechcemy z niego skorzystać. Firma Kratki zaleca palenie w nich tylko suchym drewnem i używanie jedynie naturalnych rozpałek.

Biokominek
Autor: Kratki.pl Biokominek Romeo

Biokominki, nieodłączni towarzysze ogrodowego życia

Jeśli myślimy o wizji ognia pod gołym niebem – na tarasie lub w ogrodzie, nie możemy zapomnieć o biokominkach wolnostojących, które znajdziemy w ofercie marki Kratki. Te niewielkie urządzenia o designerskich kształtach możemy ustawić na tarasowym stole lub stoliku kawowym, na schodach albo na murku wygradzającym rabatę z kwiatami lub trawami.

W sklepie Kratki czekają niewielkie mobilne modele Misa, India, Uniform. Większe biokominki: Romeo, Nest i Tango są na tyle pokaźnych rozmiarów, że świetnie prezentować się będą postawione bezpośrednio na trawniku lub na deskach tarasowych. Na uwagę zasługuje też średniej wielkości biokominek Echo o oryginalnym owalnym kształcie, który dobrze będzie prezentował się zarówno na dużym stole, jak i pośród traw.

Biokominek wiszący
Biokominek

Autor: Kratki.pl

Biokominek Delta

Nie tylko biokominki wolnostojące mogą dekorować taras i ogrzewać nas w chłodne wiosenne wieczory. Tarasowe murki, czy ścianki wykorzystać możemy do zamontowania biokominka wiszącego, np. modelu Delta. Jego montaż jest bardzo prosty, bez żadnych ograniczeń. Nie wymaga podłączenia do przewodów kominowych, niepotrzebne są żadne zgody czy też dokumenty. Biokominki marki Kratki opalane są ekologicznym paliwem w postaci płynu.

Partnerzy

Kratki.pl to renomowany producent kominków, pieców, wkładów, ogrzewaczy gazowych oraz akcesoriów dostępnych w ponad 60 krajach na całym świecie. Filozofia firmy zbudowana wokół idei „dobre, bo polskie” przyniosła marce nie tylko zasłużone miejsce w czołówce firm kominkowych, ale także wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. m.in.: Płomień Roku 2020, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2019 czy Laur Klienta w kategorii „Kominki i wkłady kominkowe”. Marka Kratki udowadnia, że światowy design może iść w parze z doskonałą funkcjonalnością.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE