Ogrodzenie panelowe Wiśniowski – wygoda i trwałość liczona w latach

2021-10-06 16:02 Materiał sponsorowany
Ogrodzenia WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI

Ogrodzenie to niezbędny element każdej posesji. Ma przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo i poczucie niezależności. To także stylowe i niepowtarzalne ukoronowanie starań całej rodziny, idealnie komponujące się z otoczeniem. Wybór odpowiedniego ogrodzenia z pozoru może wydawać się łatwą decyzją, jednak kiedy przyjrzymy się temu bliżej, może okazać się, że to złożony proces. Jest kilka ważnych aspektów, które należy wziąć pod uwagę, by wybrać ogrodzenie spełniające wszystkie potrzeby.

Jak zatem połączyć funkcjonalność, ekonomię ergonomię i trwałość z estetycznym wyglądem? Idealnym wyborem jest marka WIŚNIOWSKI, która oferuje ogrodzenie panelowe w kilku różnych wariantach oraz różnych systemach montażu. To proste i ekonomiczne rozwiązanie ułatwi podjęcie decyzji o idealnie dopasowanym ogrodzeniu. Gwarantują to technologia, materiały użyte do produkcji, a także autorskie systemy firmy.

Panele kratowe wraz z odpowiednio dobranym systemem słupków i akcesoriami montażowymi bardzo dobrze sprawdzą się w wyznaczeniu naszej sfery prywatnej i pomogą chronić ją przed nieproszonymi gośćmi. Stanowią subtelną, a zarazem solidną ochronę, zapewniającą spokój użytkowników.

Poczucie bezpieczeństwa to kluczowa kwestia, niezależnie od tego czy chcemy zadbać o bezpieczne miejsce do zabawy dla naszych pociech, czy móc swobodnie odpoczywać. Odpowiednio dobrane bramy i furtki pozwolą ustrzec od sytuacji, w których ktoś chciałby naruszyć naszą przestrzeń.

Co wyróżnia dobrej jakości panel kratowy?

Wytrzymałość mechaniczna, jakość wykonania, odporność na czynniki atmosferyczne i łatwość montażu – to tylko niektóre cechy paneli kratowych VEGA marki WIŚNIOWSKI.

Warto zaznaczyć, że marka WIŚNIOWSKI wszystkie panele kratowe produkuje samodzielnie w swojej fabryce. Pewność co do wysokiej jakości produktu gwarantuje nadzór nad każdym etapem tworzenia – począwszy od procesu produkcji, zabezpieczania antykorozyjnego, aż po pakowanie i transport. Ogrodzenie, które ostatecznie trafia do klienta, jest idealne w każdym calu.

Dodatkowo, opcja personalizacji pozwala na precyzyjne wkomponowanie ogrodzenia w otoczenie i dopasowanie go do każdego domu. Dzięki temu ogrodzenie może być przysłowiową kropką nad „i” naszej nieruchomości, harmonijnie współgrając z otoczeniem. Szeroka gama kolorystyczna i różnorodne opcje montażu paneli kratowych dają niezliczone możliwości jego aranżacji.

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI

Ogrodzenie to nie tylko panel

Systemy słupkowe pozwolą wyeksponować odpowiednio panele kratowe. Najpopularniejsze słupki w ofercie marki Wiśniowski są wykonywane z profili 60x40 Beta i Omega, dostępne są również dwa autorskie projekty z profilowanej blachy: Beta Safe i Gamma.

Pod względem budowy i wyglądu możemy wyróżnić dwie grupy paneli kratowych: panele 3D i 2D. Panele 3D wyróżniają się charakterystycznym przetłoczeniem w kształcie litery “V”. Panele 2D natomiast są płaskie a ich cechą charakterystyczną są podwójne poziome druty. Dzięki temu, że panele kratowe są cynkowane i malowane metodą proszkową po uprzednim zgrzewaniu, podatne na uszkodzenia i przeciążenia połączenia zabezpieczone są przed korozją. Potwierdzeniem najwyższej jakości produktu jest 10-letnia gwarancja antykorozyjna.

Panele kratowe VEGA stanowią integralną część ogrodzenia. Dzięki ich uniwersalności z łatwością można je łączyć z różnymi bramami i furtkami. W tym wypadku najlepiej sprawdzą się: brama przesuwna MODEST, GARDIA, brama dwuskrzydłowa lub furtka w systemie BASTION, MODEST. Aby ogrodzenie było kompletne, ważny jest także odpowiedni dobór systemu montażu. Warto tu sięgnąć po sprawdzone rozwiązania.

System Gamma perfekcyjnie dba o szczegóły montażu

W aspekcie perfekcyjnego wyglądu, montaż ogrodzenia panelowego w systemie Gamma nie ma sobie równych. Słupki Gamma mają wygląd dwuteownika. Panel licuje się z boczną krawędzią słupka, a punkty styku pozostają zasłonięte przez frontową i tylną ściankę słupka.  Akcesoria montażowe dopełniają dzieła. Wykonane są z tworzywa w tym samym kolorze co panel i słupek. Pozostają niemalże niewidoczne dla oka. Ogrodzenie tworzy harmonijną linię bez widocznych przerw i elementów złącznych. Słupki w systemie Gamma mogą być łączone z podmurówką prefabrykowaną o grubości 50 milimetrów bez cokołów montażowych. To obniża koszty budowy ogrodzenia i przyspiesza montaż, a podmurówka zapobiega wrastaniu trawy w panele ogrodzeniowe i ułatwia utrzymanie zieleni.

Prosta linia ogrodzenia umożliwia bardziej precyzyjne używanie podkaszarki i uniknięcie drobnych zarysowań, które mogłyby powstać w trakcie dbania o ogród.

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI

System Beta Safe zadba o bezpieczeństwo

Gdy bezpieczeństwo jest dla nas kwestią kluczową, warto pomyśleć o zastosowaniu systemu Beta Safe. Projekt pozwala na ukrycie elementów mocujących panele we wgłębieniu kształtowym słupka, co minimalizuje ryzyko zahaczenia np. ubraniem o ten element. Chroni to przed przypadkowymi skaleczeniami i uszkodzeniami odzieży na co dzień.

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI

Pewność z systemem Duplex

Ogrodzenie powinno być inwestycją na lata, która nie może niepotrzebnie angażować i zmuszać do częstych napraw. Właśnie dlatego warto wybrać panele, które są w odpowiedni sposób zabezpieczone przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Wysokie natężenie promieni UV, skrajne temperatury, wilgoć czy grad mogą naruszyć strukturę paneli kratowych i w najgorszym wypadku doprowadzić do powstania ognisk korozji.

Marka WIŚNIOWSKI korzysta z systemu Duplex, który łączy metody ocynkowania oraz powlekania poliestrowego, dzięki czemu zapewnia długotrwałą ochronę stali. Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej właściwie zabezpiecza strukturę panelu również w przypadku niewielkich uszkodzeń mechanicznych. Potwierdzeniem jakości systemu Duplex jest aż 10-letnia gwarancja antykorozyjna.

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI

Lekkość i funkcjonalność bramy

System bram i furtek GARDIA to kompleksowe oraz funkcjonalne rozwiązanie dla budownictwa jednorodzinnego. Solidność konstrukcji zapewniają wypełnienia panelowe w postaci panelu VEGA 2D i 2D SUPER, wraz z solidnymi słupami nośnymi. Zastosowanie kompletu zawiasowo-zamkowego LOCINOX zapewnia zasięg ruchu do 180 stopni. System dostępny jest w kolorach zielonym, popielatym i czarnym lub ocynku ogniowym. Przed szkodliwymi czynnikami pogodowymi produkty chroni  powłoka z ocynku oraz malowanie proszkowe.

Idealnie dopełnienie Twojego ogrodzenia

System bram i furtek MODEST doskonale spełnia swoją rolę w przydomowym zaciszu. Jego cechą szczególną jest możliwość zharmonizowania linii wypełnienia bram i furtek z linią ogrodzenia wykonanego z paneli kratowych marki WIŚNIOWSKI. To kompletne rozwiązanie, dostępne w klasycznej kolorystyce. Najwyższą jakość podkreśla 10 lat gwarancji dla bram zabezpieczonych w systemie malowania Duplex.

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI

Panele kratowe dla najbardziej wymagających

Panele kratowe marki WIŚNIOWSKI to produkty, które w pełni spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ceniących funkcjonalne, trwałe i solidne ogrodzenie. Dzięki autorskim systemom montażu oraz modułowym systemom paneli, to rozwiązanie będzie odpowiednie dla każdego domu. Uniwersalność pozwala na idealne dopasowanie do budynku i otoczenia. Wiśniowski łączy, to co najlepsze.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie