Podcasty Murator.pl - słuchaj artykułów online

2018-11-08 11:29
podcasty
Autor: Gettyimages

Nowość w naszym serwisie: podcasty Murator.pl. Nie zawsze mamy czas i możliwość, by czytać, np. podczas prowadzenia samochodu czy wykonywania domowych obowiązków. Dlatego przygotowaliśmy artykuły w formie podcastów. Teraz możesz słuchać artykułów online.

Teksty serwisu Murator.pl możesz nie tylko czytać, ale możesz też ich posłuchać. Znajdziesz u nas podcasty zarówno o tematyce budowlanej, instalacyjnej, remontowej, jaki i poradniki ogrodowe. Sprawdź podcasty, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

1. Wylewki podłogowe: 12 najczęstszych pytań i odpowiedzi o podkład pod posadzkę

Wylewka podłogowa, czyli podkład pod przyszłą posadzkę, to element, który budzi u inwestorów sporo wątpliwości. W podcaście odpowiadamy więc na 12 najczęstszych pytań dotyczących rodzajów wylewek i zasad ich układania.

Czytaj tutaj: Wylewki podłogowe: pytania i odpowiedzi

I posłuchaj poniżej!

Posłuchaj odpowiedzi na 12 pytań o wylewki podłogowe. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

2. Ogrzewanie domu gazem: plusy i minusy

Wiele osób korzystających z ogrzewania gazowego chwali sobie to rozwiązanie. Są i tacy, którzy nie chcą tak ogrzewać domu. Niezdecydowanym przedstawiamy najważniejsze argumenty za i przeciw. Posłuchaj podcastu i sprawdź, jakie są plusy i minusy ogrzewania gazowego.

I posłuchaj poniżej!

Ogrzewanie domu gazem [SŁUCHAJ ONLINE]

3. Zakończenie budowy domu jednorodzinnego: odbiór budynku

Odbiór domu jednorodzinnego jest konieczny, jeżeli chcesz w nim legalnie zamieszkać. Zakończenie budowy wymaga zgromadzenia kilku dokumentów i złożenia ich w odpowiednich instytucjach. Jeśli posłuchasz tego podcastu, dowiesz się: jakie dokumenty musisz złożyć po zakończeniu prac budowlanych i jakie koszty się z tym wiążą.

Czytaj tutaj: Zakończenie budowy domu jednorodzinnego: jak wygląda odbiór budynku

I posłuchaj poniżej!

Posłuchaj, jak wygląda odbiór budynku. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

4. Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna. Czy to się opłaca?

Instalacja fotowoltaiczna przyda się każdemu, ale nie zawsze jej zastosowanie jest jednakowo opłacalne. Z podcastu dowiesz się: jaki jest koszt typowej instalacji fotowoltaicznej oraz jak szybko zwrócą się poniesione na nią wydatki.

Czytaj tutaj: Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna

I posłuchaj poniżej!

Posłuchaj, czy instalacja fotowoltaiczna rzeczywiście się opłaca. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

5. Kuna domowa na poddaszu: jak ją odstraszyć

Kuna domowa jeśli zadomowi się na poddaszu to hałasuje, brudzi i potrafi zniszczyć izolacje dachu. Z podcastu dowiesz się: jakie są skuteczne sposoby na kunę i jak ją odstraszyć.

Czytaj tutaj: Kuna domowa na poddaszu: jak ją odstraszyć

I posłuchaj poniżej!

Posłuchaj, jak odstraszyć kunę domową. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

6. Jak pozbyć się ślimaków

Domowe sposoby na zwalczanie ślimaków w ogrodzie są niekiedy skuteczniejsze, niż chemiczna walka z tymi uciążliwymi szkodnikami. Z podcastu dowiesz się: jak pozbyć się ślimaków.

Czytaj tutaj: Skuteczne sposoby na ślimaki w ogrodzie

I posłuchaj poniżej!

Posłuchaj o sprawdzonych sposobach na ślimaki w ogrodzie. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

7. 11 najczęstszych problemów z trawnikiem

Trawnik jest dość trudny w utrzymaniu i wymaga prawidłowej pielęgnacji. Poznaj 11 najczęstszych problemów z trawnikiem oraz sposoby, jak im zapobiegać. Z podcastu dowiesz się, m.in. dlaczego trawa żółknie, jak poradzić sobie z rzadką darnią, czy chwastami i mchem.

Czytaj tutaj: 11 najczęstszych problemów z trawnikiem

I posłuchaj poniżej!

Posłuchaj o 11 najczęstszych problemach z trawnikiem i ich przyczynach. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE