Miniaturowe poinsecje w oryginalnych osłonkach do dekoracji świątecznego stołu - zrób to sam

2017-11-27 12:02
Poinsecje - osłonka z recyclingu
Autor: Stars Unite Europe Miniaturowe poinsecje to doskonała dekoracja świątecznego stołu

Miniaturowe poinsecje doniczkowe, z racji swoich niewielkich rozmiarów, doskonale nadają się do dekoracji świątecznego stołu. Przedstawiamy pomysł na samodzielne wykonanie oryginalnych osłonek na doniczkowe gwiazdy betlejemskie. Zdjęcia krok po kroku.

Dekoracja stołu w stylu modnego upcyklingu: miniaturowa poinsecja o intensywnie czerwonych przykwiatkach w oryginalnej osłonce wykonanej z puszki ozdobionej drewnianymi klamerkami, stanowi miłe powitanie gości i wskazuje im miejsce przy stole. To uroczy pomysł na dekorację świątecznego stołu, która jest przy tym bardzo prosta do wykonania.

Zobacz też: Gwiazda betlejemska w osłonce z... puszki - zrób to sam

Do jej wykonania potrzebne będą:

  • miniaturowe poinsecje (w dowolnie wybranym kolorze),
  • puste puszki, drewniane klamerki do bielizny,
  • kolorowy sznurek, flamaster,
  • pistolet do kleju na gorąco.
Poinsecje - osłonka z recyclingu
Autor: Stars Unite Europe Krok 1: Usuń etykietę z puszki i dokładnie ją umyj, przygotuj roślinę i drewniane klamerki do bielizny (fot. Stars Unite Europe)
Poinsecje - osłonka z recyclingu
Autor: Stars Unite Europe Krok 2: Nałóż gorący klej na zewnętrzne ścianki puszki i przyklej gęsto drewniane klamerki do bielizny w rzędzie, tak aby końcówki były skierowane w dół. Pozostaw do całkowitego wyschnięcia. Klamerki można pomalować farbą w sprayu na dowolny kolor (Stars Unite Europe)
Poinsecje - osłonka z recyclingu
Autor: Stars Unite Europe Krok 3: Na koniec owiń kolorowy sznurek wokół pierścienia powstałego ze spinaczy, napisz imię gościa i ostrożnie umieść poinsecję w nowej osłonce. Gotowe! (fot. Stars Unite Europe)

>>Przeczytaj też: Gwiazda betlejemska na Boże Narodzenie: 5 zasad pielęgnacji poinsecji

Kupujemy gwiazdę betlejemską: jak kupić ładną poinsecję
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE