Gwiazda betlejemska: dekoracja świątecznego stołu. ZDJĘCIA

2013-10-21 14:17

Gwiazda betlejemska znakomicie nadaje się jako dekoracja świątecznego stołu. Do świątecznej dekoracji stołu można wykorzystać zarówno gwiazdy betlejemskie w doniczkach, jak i cięte poinsecje. Do wyboru są gwiazdy betlejemskie w różnych kolorach. ZDJĘCIA poinsecji na świątecznym stole.

Podczas wieczerzy wigilijnej czy obiadu w Boże Narodzenie świąteczna dekoracja stołu stworzy odpowiednią atmosferę. Poinsecje, czyli gwiazdy betlejemskie, idealnie wpisują się w bożonarodzeniowy charakter każdej uroczystości. Szczególnie dobrze prezentują się na odświętnie nakrytych stołach.

Gwiazda betlejemska - świąteczna dekoracja stołu

Dekoracje i kwiaty są niezbędnym elementem, który nadaje stołom niepowtarzalny charakter i wprawia biesiadników w dobry nastrój. Warto wybierać rośliny, które natura oferuje w danym sezonie. Zimą są to poinsecje, które dzięki różnorodnym kolorom, kształtom i rozmiarom można wykorzystać na wiele sposobów.
Gwiazda betlejemska ustawiona na świątecznym stole pokazuje swój niesamowity urok i piękno. Dzięki gwiazdom betlejemskim pomieszczenie zyska indywidualny charakter. Nie trzeba mieć specjalnych zdolności, aby łatwo stworzyć prawdziwe dekoracyjne perełki.
Gwiazdy betlejemskie dają bogatą paletę możliwości aranżacyjnych, pasujących do różnych stylów. Miniaturowe egzemplarze gwiazdy betlejemskiej można ustawić w centralnym punkcie stołu. Innym pomysłem jest ozdobienie talerzy pojedynczymi gałązkami poinsecji. Poinsecje połączone ze srebrami, świecami i elegancką porcelaną uczynią stół bardziej wytwornym, natomiast zestawione z szyszkami i gałązkami podkreślą jego prostotę i naturalność.
Bogata kolorystyka poinsecji pozwala wykreować dowolny styl. Poinsecja kremowa, śnieżnobiała, czerwona, łososiowa, intensywnie lub delikatnie różowa – każda z nich dobrze się zaprezentuje na świątecznym stole.

>>>Zobacz ZDJĘCIA gwiazdy betlejemskiej - dekoracji świątecznego stołu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE