Zieleń to życie & Flower Expo Polska 2020 - targi online

2020-08-20 8:56 Materiał partnerski Agencja Promocji Zieleni
Zieleń to życie
Autor: Agencja Promocji Zieleni Targi roślin i ogrodów ZIELEŃ TO ŻYCIE odbywają się od 1993 roku

Tegoroczne międzynarodowe targi roślin o ogrodów ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA ze względu na stan epidemii odbędą się w bezpiecznej formule online. Zapraszamy!

Coroczne międzynarodowe targi roślin i ogrodów ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA ze względu na stan epidemii odbędą się w tym roku w nowej, bezpiecznej formule online.
Na stronie www.zielentozycie.pl zobaczyć można nowości i najciekawsze produkty zaprezentowane przez uczestników wirtualnej odsłony wydarzenia. Rozbudowane wizytówki pozwalają na łatwy kontakt z uczestnikami i zadawanie pytań.

W programie targów odbędą się hybrydowe lub wirtualne wydarzenia:

  • konferencja Mocno Zielone Miasto (stacjonarnie i online),
  • warsztaty dla projektantów (na żywo w Warszawie) - 3 września "SYSTEM POWIERZCHNIOWEJ RETENCJI MIEJSKIEJ (SPRIM) W PRAKTYCE PROJEKTOWEJ" z dr. Joanną Rayss oraz 4 września "OGRÓD PRZYDOMOWY - NOWE SPOJRZENIE, WYZWANIA I SZANSE" z Agnieszką Hubeny- Żukowską,
  • webinar florystyczny,
  • debata na temat handlu ogrodniczego.

Konkurs Roślin NOWOŚCI

Roślinne nowość zgłoszone do jedynego w Polsce Konkursu Roślin NOWOŚCI już teraz oglądać można na stronie https://zielentozycie.pl/pl/program/konkurs-roslin-nowosci-2. Decyzja międzynarodowego jury podana zostanie 3 września. W Ogrodach Dolnych Zamku Królewskiego w Warszawie już od 28 sierpnia do 30 września oglądać będzie można posterową wystawę roślin konkursowych..

Zieleń to życie
Autor: Agencja Promocji Zieleni Konkurs Roślin NOWOŚCI

Organizatorzy Związek Szkółkarzy Polskich i Agencja Promocji Zieleni zapraszają do spotkania z uczestnikami i po bliższe informacje na na www.zielentozycie.pl
(kontakt: kontakt@zielentozycie.pl).

Serwis Murator.pl jest partnerem medialnym targów Zieleń to życie.

Zieleń to życie
Autor: Agencja Promocji Zieleni
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE