XX Forum Termomodernizacja 2021. „Strategia Termomodernizacji Budynków”

2021-09-06 12:52
Forum Termomodernizacja
Autor: Zrzeszenie Audytorów Energetycznych

Zrzeszenie Audytorów Energetycznych już po raz dwudziesty zaprasza na Forum Termomodernizacja, które odbędzie się w Warszawie dnia 6 października 2021 r. Tematem wiodącym wydarzenia będzie „Strategia Termomodernizacji Budynków”.

Zrzeszenie Audytorów Energetycznych już po raz dwudziesty zaprasza przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Forum Termomodernizacja, które gromadzi audytorów, projektantów, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych oraz innych specjalistów z obszaru efektywności energetycznej.

Wydarzenie odbędzie się w Warszawie dnia 6 października 2021 r. w budynku Tower-Service przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Tematem wiodącym tegorocznego Forum będzie „Strategia Termomodernizacji Budynków”.

Formularz zgłoszeniowy >>>

Forum Termomodernizacja jest miejscem wymiany doświadczeń i opinii, a także dyskusji na temat nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w budownictwie oraz rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej.

Więcej informacji na stronie wydarzenia >>>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie