Zamiast grabienia. Zobaczcie, jak sprytnie działa zmiatarka do liści [WIDEO]

2019-10-17 11:36
Zmiatarka do liści
Autor: Murator.tv

Jesień to czas na porządki w ogrodzie i zbieranie liści. Ciągłe grabienie, zamiatanie, grabienie, zamiatanie... Już na samą myśl macie dość? Jest inny sposób na pozbycie się suchych liści. Ręczna zmiatarka szybko pomoże uprzątnąc Wam teren wokół domu. Pokazujemy, jak ona działa.

Jak działają zmiatarki do liści?

Zmiatarka przyda się Wam do zebrania liści, szczególnie z równych nawierzchni i trawników. Ręczna zmiatarka, czyli taka, którą tutaj prezentujemy, nie wymaga uruchomienia - pracuje dzięki przesuwaniu jej do przodu. Urządzenie to ma specjalne szczotki. Kiedy jest w ruchu, szczotki zaczynają się ruszać i zbierać liście. Szczotki zewnętrzne zgarniają liście, a szczotka środkowa wprowadza je do środka kosza zmiatarki. Ot, i cała filozofia!

Dodajmy na koniec, że na rynku są również zmiatarki akumulatorowe.

Zobacz wideo: Jak działa zmiatarka ręczna

Zmiatarki ręczne. Nowy wymiar czyszczenia nawierzchni

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
radoart
|

Hehehe... z chdnika liście to ja miotłą sobie moge zmieść, myślałem, że koleś pokaże jak z trawnika liście wciaga ale nic z tego.

Tomasz
|

Dobre planuje taki zakup.

klaudynn
|

jesienią najgorsze jest grabienie liści ;) dlatego tydzień temu namówiłem żonę i sprawiliśmy sobie dmuchawę do liści model SBL 260 od Stigi, w końcu plecy odpoczną od tego schylania się ;)

Rafał
|

Wielka Lipa z liśćmi. Jak widać na filmie - przy większej ilości liści liście są pchane przez urządzeniem a nie zbierane. Zapraszam do mnie na trawnik... To będzie totalna katastrofa.