Koszyczek wielkanocny w 7 odsłonach. Pomysły, jak ozdobić koszyczek wielkanocny nowocześnie i tradycyjnie [ZDJĘCIA]

2014-04-16 17:13
Wielkanocny koszyczek z filcu
Autor: thinkstockphotos.com Wielkanocny koszyczek z filcu będzie oryginalna ozdobą na wielkanocnym stole. Na pewno taki koszyczek ucieszy Twoje dzieci

Koszyczek wielkanocny powinien być najładniejszą świąteczną dekoracją. Jeśli chcesz, aby Twój koszyczek wielkanocny prezentował się oryginalnie, skorzystaj z naszych inspiracji. Oto kilka pomysłów, dzięki którym koszyczek będzie wyjątkową ozdobą świątecznego stołu.

Przygotowanie i poświęcenie koszyczka wielkanocnego to jedna z najpiękniejszych tradycji świątecznych. Jego dekorowanie może przynieść dużo radości nie tylko dzieciakom, lecz także każdemu, kto lubi otaczać się pięknymi przedmiotami. Podpowiadamy, jak ozdobić koszyczek wielkanocny, by zdobił dom na święta.

Czym ozdobić koszyczek wielkanocny

Tradycyjnie koszyczek można udekorować roślinami. Możesz do tego wykorzystać wszystkie wiosenne rośliny - zarówno zielone, jak i kwiaty, na przykład forsycję, krokusy, hiacynty. Jeśli chcesz, by Twój koszyczek wielkanocny wyglądał bardziej nowocześnie, postaw na bardziej niestandardowe materiały do dekoracji: na przykład koronkę, filc lub... zwykłą trawą.

Pomysły na koszyczek wielkanocny 

Zastanawiasz się, jak przystroić koszyczek wielkanocny? Tradycyjnie, a może bardziej nowocześnie? Oto kilka pomysłów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie