Dekoracja świątecznego stołu z gwiazdą betlejemską

2014-12-08 12:15

Gwiazda betlejemska znakomicie nadaje się do dekoracji świątecznego stołu. Do bożonarodzeniowych kompozycji na stół można wykorzystać zarówno gwiazdy betlejemskie w doniczkach, jak i kwiaty cięte. Zobacz ZDJĘCIA pomysłów ozdobienia świątecznego stołu gwiazdami betlejemskimi.

Piękną zastawę stołową i specjalnie na świąteczną okazję wybrany obrus doskonale uzupełni dekoracja z kwiatów. To dzięki roślinnym elementom bożonarodzeniowy stół będzie nabierze niepowtarzalnego charakteru, a goście z radością za nim zasiądą. Do dekoracji świątecznego stołu warto wybrać rośliny, które kwitną zimą. Wśród nich z uwagę zasługuje poinsecja, zwana potocznie gwiazdą betlejemską. Bogata oferta odmian poinsecji, różniących się kolorem kwiatów, ich kształtem oraz rozmiarami rośliny, pozwoli stworzyć niepowtarzalne dekoracje na każdy świąteczny stół.

Zobacz zdjęcia ciekawych dekoracji świątecznego stołu z gwiazdą betlejemską

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE