Jak wybrać najlepszy bęben z wężem do podlewania ogrodu?

2021-06-11 9:29 Materiał sponsorowany
Sprzęt do nawadniania Fiskars
Autor: Fiskars Stabilne i odporne na przechylenie bębny Fiskars można obracać w zakresie 360°, co pozwala na pełną swobodę manewrowania

Bardzo często do podlewania ogrodu wykorzystuje się wąż ogrodowy nawinięty na bęben. Poznaj produkty, które od razu nadają się do użycia, bez konieczności kompletowania poszczególnych akcesoriów. Dobierz idealny do Twojego ogrodu bęben z wężem.

Efektywne nawadnianie roślin w ogrodzie oraz trawnika jest łatwe, jeśli tylko dobierzemy odpowiedni sprzęt do podlewania. Ważne, by cechowała go nie tylko wysoka jakość i wytrzymałość, ale również łatwe użytkowanie oraz bezproblemowe przechowywanie.

Jeśli chcesz podlewać rośliny w ogrodzie za pomocą węża ogrodowego, wybierz sprzęt, dzięki któremu czas spędzony w ogrodzie na podlewaniu stanie się zamiast żmudnego obowiązku prawdziwą przyjemnością. Zdecyduj się na bęben z wężem firmy Fiskars!

Dlaczego warto wybrać bęben z wężem z oferty Fiskars?

Za wyborem bębnów z wężem Fiskars przemawia to, że wszystko, czego potrzebujesz do podlewania, znajduje się w jednym zestawie - sprzęt jest gotowy do użycia od razu, bo zawiera wszystkie niezbędne akcesoria: regulowaną, łatwą w użytku dyszę zraszającą, uniwersalne przyłącze kranowe oraz poręczną podpórkę, dzięki której można używać dyszy w charakterze zraszacza. Dodatkowym udogodnieniem jest zintegrowany schowek, w którym można te akcesoria przechowywać. Dzięki temu łatwiej utrzymać idealny porządek, a żadna część nie ma szans się zgubić.

Zalety bębnów z wężem Fiskars

  • Koniec z zagubionymi akcesoriami. Teraz możesz przechowywać wszystkie potrzebne elementy w zintegrowanym schowku w bębnie w uporządkowany sposób wtedy, gdy nie są używane.
  • Pozioma konstrukcja. Stabilne i odporne na przechylenie bębny Fiskars można obracać w zakresie 360°, co pozwala na pełną swobodę manewrowania.
  • Estetyczny wygląd. Elegancki, stylowy design, który cieszy oczy ogrodnika.
  • Uniwersalny rozmiar. Przemyślany design i uniwersalny rozmiar, również przyłączy, gwarantuje kompatybilność z narzędziami innych producentów.
  • Możliwość zwijania automatycznego i ręcznego. Automatyczne zwijanie węża sprawia, że nic się nie plącze, a podlewanie jest jeszcze łatwiejsze.
  • Nagradzany design. Fiskars Bębny z wężem S i XL otrzymały nagrodę Red Dot.
  • Możliwość montażu na ścianie. Dla większej wygody bębny z wężem można zamontować na ścianie. Uchwyty naścienne są sprzedawane osobno.

Jaki model bębna z wężem wybrać?

Przegląd bębnów dla ogrodów o różnej wielkości.

Automatyczny bęben z wężem XL z kółkami
Automatyczny bęben z wężem XL z kółkami

Autor: Fiskars

Automatyczny bęben z wężem XL z kółkami

Automatyczny bęben z wężem XL jest gotowy do użytku w zaledwie kilka sekund po wyjęciu z pudełka – wszystkie niezbędne elementy są dołączone do bębna i gotowe do natychmiastowego użytku. Możliwość umieszczenia bębna w wybranym miejscu ogrodu i jego obrót o 360° pozwalają na swobodne podlewanie każdego zakątka. Zwiększa to również dwukrotnie obszar nawadniania w porównaniu z tradycyjnymi bębnami naściennymi.

Miękkie kółka i teleskopowy uchwyt gwarantują doskonałą mobilność i ułatwiają transport. Istnieje również możliwość ustawienia bębna w pozycji poziomej, co zapewnia jego większą stabilność. Bęben zawiera wysokiej jakości, zwijany automatycznie wąż o średnicy 13 mm (½"") i długości 20 m, wąż przyłączeniowy o długości 7 m, niezbędne akcesoria, takie jak: przyłącza i końcówkę zraszającą, które można wygodnie przechowywać w schowku w bębnie.

Bęben z wężem L
Bęben z wężem L

Autor: Fiskars

Bęben z wężem L

Bęben z wężem L wyposażony jest w wysokiej jakości wąż ogrodowy o długości 30 metrów i średnicy 13 mm (1/2”), wąż przyłączeniowy o długości 1,5 m i średnicy 13 mm (1/2”), dyszę zraszającą, przyłącze kranowe multi (pasujące do kranów o trzech najbardziej popularnych średnicach) oraz podpórkę pod dyszę zraszającą. Dodatkowo posiada zintegrowany schowek do wygodnego przechowywania akcesoriów (dyszy zraszającej, uniwersalnego przyłącza kranowego, szpilki do mocowania bębna do trawnika oraz podpórki, dzięki której można używać dyszy w charakterze zraszacza). W komplecie też: 2 szybkozłącza 13-15 mm (1/2-5/8”) i 2 szybkozłącza ze stopem 13-15 mm (1/2-5/8”).

Dowolne umiejscowienie bębna w pozycji poziomej i obrót o 360° umożliwiają swobodne podlewanie każdego zakątka ogrodu. Co więcej, bęben jest wyposażony w wygodny wózek, dzięki czemu można go łatwo transportować, a zwijanie i rozwijanie węża staje się wyjątkowo łatwe. Gumowe kółka i teleskopowy uchwyt ułatwiają transport.

Bęben z wężem M
Bęben z wężem M

Autor: Fiskars

Bęben z wężem M

Bęben z wężem M wyposażony jest w wysokiej jakości wąż ogrodowy o długości 20 metrów i średnicy 13 mm (1/2”), wąż przyłączeniowy o długości 1,5 m i średnicy 13 mm (1/2”), dyszę zraszającą, przyłącze kranowe multi (pasujące do kranów o trzech najbardziej popularnych średnicach) oraz podpórkę pod dyszę zraszającą. Dodatkowo posiada zintegrowany schowek do wygodnego przechowywania akcesoriów.

Dowolne umiejscowienie bębna w pozycji poziomej i obrót o 360° umożliwiają swobodne podlewanie każdego zakątka ogrodu.Co więcej, bęben jest wyposażony w wygodny wózek, dzięki temu można go łatwo transportować, a zwijanie i rozwijanie węża staje się wyjątkowo łatwe. Gumowe kółka i teleskopowy uchwyt ułatwiają transport. W komplecie 2 szybkozłącza 13-15 mm (1/2-5/8”) i 2 szybkozłącza ze stopem 13-15 mm (1/2-5/8”).

Bęben z wężem S
Bęben z wężem S

Autor: Fiskars

Bęben z wężem S

Najmniejszy w ofercie Fiskars bęben z wężem przeznaczony do nawadniania małych ogrodów oraz użytkowania na balkonach i tarasach. Wyposażony jest w wysokiej jakości wąż ogrodowy o długości 13,5 metra i średnicy 9 mm (3/8”) oraz wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak: dysza zraszająca, przyłącze kranowe multi, szpilka do mocowania bębna do trawnika oraz podpórka pod dyszę zraszającą, które są przechowywane w zintegrowanym schowku w bębnie. Uniwersalne przyłącze pasuje do kranów o trzech najbardziej popularnych średnicach. W komplecie też szybkozłącze ze stopem 9 mm (3/8”)

Dowolne umiejscowienie bębna w pozycji poziomej i obrót o 360° umożliwiają swobodne podlewanie każdego zakątka ogrodu. Bęben jest lekki i wygodny do przenoszenia, a jego zwijanie i rozwijanie jest wyjątkowo łatwe. Możliwy montaż na ścianie (uchwyt sprzedawany osobno).

Bębny z wężem z oferty Fiskars zawierają w zestawie wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć od zaraz pracę. Po prostu podłącz bęben z wężem do kranu, a dyszę do węża. Odkręć kran i zacznij podlewać!

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE