Odkurzacze WD Kärcher i wszędzie czysto!

2020-08-03 15:41 Materiał sponsorowany Kärcher

W domu i jego otoczeniu jest wiele prac czyszczących do wykonania. Sprzątania wymaga też nasze auto. A gdyby tak znaleźć jedno urządzenie, które pozwoli oczyścić zarówno dom jak i garaż, samochód, piwnicę, przydomowy warsztat i wiele innych miejsc?

Takimi urządzeniami są odkurzacze WD marki Kärcher, które zbierają suche i mokre zabrudzenia oraz wodę, dzięki czemu nie straszny im żaden brud. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny sprawia, że są to prawdziwe bestselery, które sprawdzają się w każdym zadaniu. Teraz dostępne także w wersjach bateryjnych. Poniżej opisano kilka przykładowych zastosowań tych urządzeń, są one jednak bardzo wszechstronne i mają o wiele więcej możliwych zastosowań.

Spis treści

  1. Wykorzystanie odkurzacza Kärcher przy remoncie
  2. Wykorzystanie odkurzacza Kärcher w warsztacie
  3. Wykorzystanie odkurzacza Kärcher w aucie
  4. Odkurzacz Kärcher: bez kabla – bez kłopotu
Odkurzacz Kärcher
Autor: Kärcher Odkurzacz Kärcher jest niezastąpiony przy pracach remontowych w domu

Wykorzystanie odkurzacza Kärcher przy remoncie

Podczas prowadzenia prac remontowych w domu oraz podczas majsterkowania zawsze powstaje dużo odpadów. Chociaż usunięcie sporych fragmentów gruzu nie jest tak trudne, to już dokładne zebranie pyłu i kurzu - tak. Najlepiej wówczas zastosować uniwersalny odkurzacz Kärcher WD 6 P Premium Renovation Kärcher. Jego dysze, rury i wąż ssący mają dużą średnicę (aż 35 mm), co umożliwia efektywne usuwanie odpadów poremontowych, jak gips, cement czy wióry.

Gdy odkurzamy pył zwykłym odkurzaczem może szybko dojść do sytuacji, w której zapycha się filtr. W odkurzaczu WD 6 P Premium Renovation (z gniazdem do elektronarzędzi) takiego problemu nie ma. Podobnie jak wszystkie wielofunkcyjne odkurzacze Kärcher WD klasy 5 i 6 jest on wyposażony w wygodny i niezawodny system oczyszczania filtra, który umożliwia w trakcie pracy odkurzacza usunięcie zalegającego pyłu i drobinek brudu z filtrów z nano powłoką. Po trzykrotnym naciśnięciu specjalnego przycisku na obudowie strumień zwrotnego powietrza przedmuchuje filtr odkurzacza przywracając maszynie pełną siłę ssania.

Odkurzacz Kärcher
Autor: Kärcher Odkurzacz Kärcher przyda się do porządków w warsztacie

Wykorzystanie odkurzacza Kärcher w warsztacie

W przydomowy warsztacie powstają prawdziwe cuda, które przydają się później domownikom. Ale w trakcie prac powstaje też masa odpadów, które trzeba usunąć. Tu z pomocą przychodzi nam odkurzacz specjalnie zaprojektowany z myślą o majsterkowiczach. Kärcher WD 3 P Workshop doskonale sprawdzi się tam, gdzie zwykły odkurzacz nie ma żadnych szans. Usuwa on wszelkie pozostałości po cięciu, wierceniu, piłowaniu czy szlifowaniu. Posiada aktywne gniazdo do podłączenia elektronarzędzi. Dzięki przydatnej funkcji wydmuchu z łatwością usuniemy do kosza wszystkie wióry czy skrawki jakie zalegają na naszym stole warsztatowym.

Odkurzacz Kärcher
Autor: Kärcher Odkurzacz Kärcher wyczyści twój samochód

Wykorzystanie odkurzacza Kärcher w aucie

Cztery kółka to nierzadko oczko w głowie swojego właściciela. Auto ma zawsze wygląda świetnie i być nieskazitelnie czyste. Zadbać o nie pomoże specjalnie do tego celu wyposażony odkurzacz Kärcher WD 4 Car. To urządzenie, które kompleksowo zadba o czystość każdego auta. Liczne akcesoria, w które odkurzacz jest wyposażony można bezpiecznie i wygodnie przechowywać na obudowie urządzenia, tym samym nie ryzykując, że gdzie się zawieruszą.
Dzięki będącym w zestawie dyszom i ssawkom sprawnie odkurza wszystkie elementy i przestrzenie w samochodzie: bagażnik, deskę rozdzielczą, dywaniki, fotele, zagłębienia i schowki między fotelami. To wszechstronny odkurzacz, dlatego sprawdzi się również w usuwaniu zwykłych zanieczyszczeń i to zarówno suchych jak i mokrych z podłogi garażu.

Odkurzacz Kärcher
Autor: Kärcher Odkurzacz Kärcher można wykorzystać do sprzątania nawierzchni przed domem

Odkurzacz Kärcher: bez kabla – bez kłopotu

Sprzątanie wokół domu, czy czyszczenie auta po wakacyjnych wojażach to zawsze był problem. Bo przedłużacz, jeden… drugi, bo kabel plączący się pod nogami i tym podobne „atrakcje”. Ale koniec z tym. Z nowym odkurzaczem Kärcher WD 3 Battery uporasz się z porządkami gdziekolwiek jesteś i odległość od gniazdka już nigdy nie będzie przeszkodą.
Odkurzacz bateryjny sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego lecz także w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie, a także na podjeździe i tarasie. Jego zaletą są kompaktowe wymiary, niewielki ciężar, wielofunkcyjność i wyjątkowo korzystna cena w stosunku do jakości. Funkcja wydmuchu umożliwia usuwanie liści w jedno miejsce, gdy nie chcemy zbierać ich do zbiornika odkurzacza.

Odkurzacze WD marki Kärcher to niezastąpieni pomocnicy, którzy sprawią, że uporanie się z brudem w domu i jego otoczeniu stanie się o wiele prostsze.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE