Dekoracje na Boże Narodzenie z gwiazdą betlejemską. ZDJĘCIA

2013-11-18 17:13

Doniczkowa lub cięta gwiazda betlejemska (poinsecja) jest chętnie wykorzystywana do tworzenia ciekawych dekoracji na Boże Narodzenie. Zobacz świąteczne dekoracje z gwiazdą betlejemską.

Gwiazda betlejemska, zwana też poinsecją, to roślina doniczkowa bardzo często wykorzystywana do zdobienia wnętrz: mieszkań, domów, biur czy sklepów, w okresie Bożego Narodzenia.Bożonarodzeniowe dekoracje z gwiazdą betlejemską zadomowiły się u nas na dobre. Obok odświętnie ubranej choinki, to właśnie poinsecja jest symbolem Świąt Bożego Narodzenia w naszych domach. Kompozycje florystyczne z gwiazdami betlejemskimi bardzo dobrze wpisują się w świąteczne aranżacje wnętrz.

Wybór doniczkowych poinsecji w okresie przedświątecznym w sklepach, kwiaciarniach  i centrach ogrodniczych jest ogromny. Możemy wybierać wśród odmian o przykwiatkach w różnych kolorach: od białego, przez odcienie różu, do czerwonego,a nawet burgundu. Do tego są odmiany o pokarbowanych przykwiatkach czy liściach. Niektóre wyglądają naprawdę fantazyjnie.

Spróbujmy przygotować na Boże Narodzenie własne dekoracje z poinsecją w roli głównej bądź kompozycje z gwiazdą betlejemską jako dodatek.

Zobacz zdjęcia ciekawych kompozycji na Boże Narodzenie z gwiazdą betlejemską

Może staną się one inspiracją do stworzenia własnych bożonarodzeniowych dekoracji.

Kupujemy gwiazdę betlejemską: jak kupić ładną poinsecję
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE