Nowości na rynku ogrodzeń betonowych: ROMA Nova i GORC® Peak

2023-05-02 10:38 Materiał sponsorowany
Nowości na rynku ogrodzeń betonowych JONIEC
Autor: JONIEC GORC® Peak onyx

Ogrodzenia betonowe posiadają wiele zalet. Są trwałe, łatwe w montażu i dostępne w wielu odcieniach, które będą pasowały zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych domów. Na rynku ogrodzeń pojawiły się dwie nowości, którym dokładniej się przyjrzymy. Dowiedzmy się więcej o ROMA Nova i GORC® Peak!

Ogrodzenie ROMA Nova

Ogrodzenie ROMA Nova to nowoczesny system składany z betonowych bloczków. Ich wygląd i wymiary są nowatorskie i odmienne od większości systemów ogrodzeniowych dostępnych na rynku. To sprawia, że zbudowane z nich ogrodzenie pozytywnie wyróżnia się i nadaje posesji wyjątkowy charakter. Dostępne kolory ogrodzenia ROMA Nova idealnie współgrają z modną szarością, która wciąż króluje w nowoczesnym designie.

Głównym czynnikiem któremu system zawdzięcza swój wyjątkowy wygląd jest zastosowanie technologii SCRATCH. Jest to unikalna metoda obróbki wyrobów betonowych, wprowadzona jako nowość na polskim rynku. Wynikiem zastosowania technologii SCRATCH jest wyjątkowa, delikatnie prążkowana faktura powierzchni, wzorowana na dłutowanych i szpicowanych blokach skalnych, a także efekt imitujący wpływ sił przyrody i upływającego czasu.              

Z jakich elementów składa się ogrodzenie modułowe betonowe?

Ogrodzenie ROMA Nova składa się z dwóch elementów:

  • Bloczek słupkowy/murkowy (RN19)
  • Daszek gładki (CRN19)
Nowości na rynku ogrodzeń betonowych JONIEC
Autor: JONIEC ROMA Nova uran

Czym wyróżnia się ogrodzenie ROMA Nova?

  • Duży format bloczków oraz brak rozróżnienia na elementy słupkowe i murkowe sprawia, że montaż ogrodzenia jest prostszy i szybszy.                 
  • Unikalny wymiar elementów systemu oraz ich scratchowana powierzchnia, nadają ogrodzeniu nowoczesny i minimalistyczny wygląd.                                       
  • Dwie całkowicie nowe wersje kolorystyczne – Szerlit i Uran, czyli melanże szarości w ciemniejszej oraz jaśniejszej odsłonie, które podkreślają styl ogrodzenia.                                 
Nowości na rynku ogrodzeń betonowych JONIEC
Autor: JONIEC ROMA Nova szerlit

GORC® Peak – nowoczesność osadzona w tradycji 

System ogrodzeniowy GORC® Peak to nowa odsłona kultowego ogrodzenia łupanego. Jest połączeniem sprawdzonej i niezawodnej klasyki, z modnymi dużymi formatami bloczków. Premiera tego systemu zbiega się z jubileuszowym dwudziestoleciem powstania pierwszego ogrodzenia GORC® spod szyldu marki JONIEC®. Jest to uhonorowanie dwóch dekad w trakcie których ogrodzenia te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. GORC® Peak posiada wyjątkową i niepowtarzalną kompozycją faktury i barwy. Wymiary bloczków systemu umożliwiają projektowanie unikalnych kompozycji, dostosowujących się do warunków danej działki i otoczenia.                                                         

Nowy system perfekcyjnie odzwierciedla hasło, którym kierujemy się tworząc ogrodzenia łupane GORC®. Zachowując tradycję i klasykę, wciąż dążymy w stronę nowoczesności. Efektem tego jest system inny niż wszystkie – ogrodzenie z duszą.                               

Nowości na rynku ogrodzeń betonowych JONIEC
Autor: JONIEC GORC® Peak piryt

GORC® Peak dostępny jest w trzech kolorach: Dark, Onyx i Piryt.

Czym wyróżnia się ogrodzenie GORC® Peak?

  • Duży format bloczków sprawia, że montaż ogrodzenia jest prostszy i szybszy.
  • Możliwość wyboru dwóch elementów słupkowych i murkowych pozwala dostosować ogrodzenie do swoich potrzeb, tym samym nadając mu indywidualnego charakteru.
  • Znane z innych systemów warianty kolorystyczne otrzymały swoją nową odsłonę – kolory są żywsze, a melanże pełniejsze.                                          
  • Kolorystyka elementów ogrodzenia oraz elementów małej architektury umożliwia ujednolicenie przestrzeni wokół naszego domu poprzez wybór produktów w tej samej wersji kolorystycznej.           
Nowości na rynku ogrodzeń betonowych JONIEC
Autor: JONIEC GORC® Peak dark
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie