Dekoracyjne płyty do ogrodu imitujące naturalne drewno

2014-03-18 14:03

Alternatywą dla drewnianych elementów małej architektury i nawierzchni w ogrodzie są płyty dekoracyjne systemu Pino, które wyglądem przypominają naturalne drewno i znakomicie nadają się do aranżacji ogrodowych nawierzchni i tarasów.

Wadą drewnianych elementów małej architektury i nawierzchni ogrodowych z drewna jest konieczność regularnej konserwacji i mała trawałość. Alternatywą dla drewna w ogrodzie jest system Pino, w którego skład wchodzą elementy nawierzchniowe do złudzenia przypominające naturalne deski z sosnowego drewna.

Płyty dekoracyjne imitujące drewno

Pino to system płyt dekoracyjnych przypominających wyglądem naturalne drewno sosnowe, stworzony z myślą o tych, którzy chcą stworzyć ogród zgodny z naturalnym krajobrazem. Wykonane z elementów tego systemu donice, do złudzenia przypominają drewniane pojemniki i stanowią ciekawą oprawę kwiatów, ozdobnych krzewów i drzewek.
Do aranżacji nawierzchni w ogrodzie czy na tarasie doskonale nadają się elementy systemu Pino wyglądające jak drewniane deski. Do wyboru jest kilka rozmiarów takich elementów, co znacznie ułatwia aranżację ogrodowej przestrzeni. Taką nawierzchnię można dodatkowo uzupełnić wykonanymi z tego samego materiału elementami palisadowymi. Dzięki temu można ciekawie zaaranżować ogrodowe rabaty czy schody.
System Pino uzupełniają elementy przypominające plastry przeciętego pnia (w kilku rozmiarach), które idealnie nadają się do stworzenia dyskretnych ścieżek wijących się wśród ozdobnych roślin w ogrodzie. Ułożone z takich materiałów nawierzchniowych alejki, taras lub schody, dają efekt ogrodu wtapiającego się w otaczającą go przyrodę.
Wszystkie elementy systemu Pino dostępne są w dwóch kolorach: jasnym i ciemnym, co pozwala dostosować je do stylu i kolorystyki posesji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie