Kosiarki z ergonomicznym uchwytem - nowatorskie rozwiązanie ułatwiające precyzyjne koszenie trawnika

2020-06-04 15:35 Materiał sponsorowany BLACK&DECKER

Precyzyjne prowadzenie kosiarki zapewnia doskonałe wyniki! BLACK+DECKER™ przedstawia gamę kosiarek wyposażonych w nowatorskie rozwiązanie EasySteer™ i ergonomiczne uchwyty.

Nowatorskie i innowacyjne kosiarki z precyzyjnym układem sterowania i maksymalną zwrotnością sprawią, że będziesz dumny ze swojego perfekcyjnie utrzymanego trawnika.

  • Łatwe manewrowanie na trawnikach o różnych kształtach i rozmiarach dzięki pomysłowemu rozwiązaniu BLACK+DECKER EasySteer™ i ergonomicznym uchwytom.

  • Nowatorski uchwyt EasySteer przesuwa się na boki (+/- 20º), zapewniając najwyższy poziom precyzji, panowania nad kosiarką i elastyczności.

  • Funkcja łatwego rozruchu Easy Start pozwala użytkownikom na włączanie i wyłączanie kosiarki bez wysiłku, za pomocą wygodnie umieszczonego przycisku.

  • Bardzo wydajne ostrza koszące mają specjalnie opracowaną konstrukcję i zapewniają do 80% lepsze koszenie i gromadzenie trawy.
    Wskaźnik napełnienia pojemnika na trawę informuje użytkownika o jego zapełnieniu.

  • System inteligentnego prowadzenia kabla zapewnia pełne panowanie nad kablem i porządek podczas pracy.

Manewrowanie kosiarką z uchwytem EasySteer™

Manewrowanie kosiarką nigdy wcześniej nie było tak łatwe, dzięki całkiem nowej gamie kosiarek BLACK+DECKER™. Wszystkie modele z bogatego asortymentu do wszystkich rozmiarów trawników i na każdą kieszeń oferują szereg nowatorskich i pomysłowych funkcji, które sprawią, że poradzisz sobie z zarośniętym trawnikiem szybko, dokładnie i bezproblemowo.

Dostępne są dwa typy uchwytów, aby zaspokoić potrzeby różnych użytkowników w zakresie koszenia. Za naciśnięciem przycisku uchwyt EasySteer™ przemieszcza kosiarkę płynnie z lewej na prawą stronę, zapewniając idealną precyzję podczas pokonywania ciasnych zakrętów, omijania narożników lub poruszania się w nietypowych miejscach, pozwalając na swobodne prowadzenie narzędzia po trawniku z minimalnym wysiłkiem.

Kosiarki BLACK+DECKER™
Autor: Stanley Black & Decker

Kosiarka z ergonomicznym uchwytem linowym


Marka BLACK+DECKER opracowała również kosiarkę z ergonomicznym uchwytem linowym. Ta konstrukcja zapewnia optymalne rozłożenie ciężaru, dodatkowo zwiększające wygodę i łatwość poruszania kosiarką podczas jej popychania i prowadzenia.
Wszystkie modele z gamy wykorzystują nowe i wysokowydajne ostrza, zapewniające o 80% lepsze gromadzenie ściętej trawy i bardzo poprawiające wyniki koszenia. Duży pojemnik na ściętą trawę pozwala użytkownikowi łatwo radzić sobie z wymagającymi zadaniami bez męczącego, ciągłego opróżniania pojemnika, a wskaźnik napełnienia pojemnika powiadamia użytkownika o potrzebie jego opróżnienia – bez potrzeby odłączania pojemnika w celu wzrokowego sprawdzenia stanu napełnienia.

Uruchamianie kosiarki jest szybkie i proste dzięki przyciskowi uruchamiania Easy Start na górze uchwytu. Prosta w obsłudze regulacja wysokości koszenia, przystosowana do użytkowania na trawnikach wszelkich typów i gęstości, pozwala na precyzyjne ustawienie wysokości koszenia, gwarantując precyzyjny i doskonały wynik końcowy za każdym razem.
Praktyczna, wygodna nowa gama kosiarek BLACK+DECKER wykorzystuje także system porządkowania kabli Intelli-Cable**, który gwarantuje bezpieczne panowanie nad kablem przez cały czas. Dodatkowo, praktyczny uchwyt do przenoszenia został wbudowany w kosiarkę, zapewniając optymalne przenoszenie i przechowywanie.

Gama kosiarek EasySteer jest dostępna w wersjach o szerokości koszenia 34, 38 i 42 cm.

Zdaniem eskperta
Kosiarki BLACK+DECKER™

Autor: Stanley Black & Decker

Nasze badania wykazały, że ogrodnicy są bardzo dumni ze swoich trawników, ale „prowadzenie” kosiarki czasami sprawia im trudności. Z myślą o tym nasi projektanci opracowali koncepcję komfortowego sterowania EasySteer, zapewniając użytkownikowi pełne panowanie nad kosiarką, jednocześnie znacznie zmniejszając wysiłek związany z jej prowadzeniem.  Funkcja ta pozwala uzyskać perfekcyjne rezultaty szybciej i wygodniej”.

Dominika Michalska, marketing marki BLACK+DECKER

Gama kosiarek BLACK+DECKER™EasySteer™ i z ergonomicznym uchwytem

Model Ergonomiczny uchwyt 32 cm Ergonomiczny uchwyt 34 cm Uchwyt EasySteer 34 cm Ergonomiczny uchwyt 38 cm Uchwyt EasySteer 38 cm Ergonomiczny uchwyt 42 cm Uchwyt EasySteer 42 cm
Kod produktu BEMW451BH BEMW461BH BEMW461ES BEMW471BH BEMW471ES BEMW481BH BEMW481ES
Moc w watach 1200 W 1400 W 1400 W 1600 W 1600 W 1800 W 1800 W
Powierzchnia trawnika Do 300 m2 Do 400 m2 Do 400 m2 Do 600 m2 Do 600 m2 Do 600 m2 Do 600 m2
Nowatorski uchwyt EasySteer™ Tak Tak Tak
Ergonomiczny uchwyt Tak Tak Tak Tak
Pojemnik na trawę 35 l 40 l 40 l 45 l 45 l 50 l 50 l
Wskaźnik napełnienia pojemnika Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Łatwa regulacja wysokości Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Wbudowany uchwyt do przenoszenia Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Inteligentne prowadzenie kabla Tak Tak Tak Tak
Kółka o poprawionej przyczepności Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Kosiarki BLACK+DECKER™
Autor: Stanley Black & Decker
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE