Wykończenia wnętrz z drewnem w roli głównej. Nowoczesna aranżacja mieszkania [ZDJĘCIA]

2013-12-18 9:08
Wykończenie wnętrza salonu z jadalnią
Autor: Marcin Tryc Salon z jadalnią – nowocześnie, a jednocześnie ciepło i przytulnie. Centralna ściana w salonie wykończona została naturalnym drewnem, które stanowi motyw przewodni całego projektu. Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest przestrzenny plafon, który swój początek ma na suficie, a koniec na ścianie z telewizorem

Wystrój i wykończenie wnętrz w tym nowoczesnym apartamencie to przykład pomysłowego wykorzystania naturalnych materiałów. Drewniane elementy aranżacji, naturalne tkaniny i jasna kolorystyka sprawiają, że wnętrze jest ciepłe, przytulne i urzeka bezpretensjonalnym klimatem.

Nowoczesne, a jednocześnie ciepłe i przytulne wykończenie wnętrz

Apartament utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce, mimo to jest to jasne i przytulne wnętrze. Główną rolę odgrywają naturalne materiały wykończenia wnętrza. W aranżacji wykorzystano drewno, naturalne tkaniny i skóry. To jasne i przestronne wnętrze. W aranżacji postawiono na połączenie bieli, słomkowych żółcieni i intrygujących szarości, które optycznie powiększają przestrzeń i dodają wnętrzom lekkości.

Autorem koncepcji wnętrz jest warszawska SiT Grupa Projektowa, większość prac wykończeniowych powierzono manufakturze Wirchomski.

Oglądaj też, jak wykończyć wnętrze salonu w stylu soft loft?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Pozostałe podkategorie