30 lat marki Ceresit w Polsce. Profesjonalizm, najwyższa jakość, społeczna odpowiedzialność biznesu

2021-09-22 11:18 Materiał sponsorowany
30 lat marki Ceresit w Polsce
Autor: Ceresit

Marka Ceresit obchodzi swoje 30-lecie w Polsce. Z tej okazji przekazuje specjalne wsparcie Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę na realizację wyjątkowego projektu, jakim jest budowa Zielonego Centrum Pomocy Dzieciom.

Ceresit, producent materiałów budowlanych takich jak kleje do płytek, fugi, systemy ociepleń, zaprawy szybkowiążące, hydroizolacje, gładzie i posadzki, od lat gwarantuje najwyższą jakość i nowoczesne, innowacyjne rozwiązania technologiczne. To marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie.

Firma świętuje w tym roku swoje 30-lecie w Polsce i ma wiele powodów do dumy. Jednym z nich jest kształtowanie polskiego rynku materiałów budowlanych i przyczynienie się do podnoszenia standardów budownictwa dzięki wysokiej jakości produktów sygnowanych marką Ceresit.

30 lat marki Ceresit w Polsce
Autor: Ceresit

Z okazji 30-lecia Ceresit kontynuuje tradycję społecznego zaangażowania firmy

Na przestrzeni lat firma wielokrotnie angażowała się w inicjatywy charytatywne. Teraz kontynuuje tradycję społecznej odpowiedzialności i z okazji obchodów 30-lecia w Polsce Ceresit wspiera Fundację Dajemy Dzieciom Siłę w rozbudowie i modernizacji Centrum Pomocy Dzieciom w Warszawie. To projekt szczególny, gdyż łączy w sobie ideę pomocy dzieciom, które doświadczyły różnych form przemocy, z ideą zrównoważonego rozwoju i rozwiązań przyjaznych środowisku.

Firma przekaże wsparcie finansowe z przeznaczeniem na ekologiczne rozwiązania dla budynku, takie jak panele słoneczne czy termomodernizacja. Pozwolą one Fundacji na racjonalne gospodarowanie zasobami oraz obniżenie kosztów utrzymania placówki. Zaoszczędzone środki zostaną przeznaczone na pomoc terapeutyczną dla dzieci krzywdzonych. 

Ceresit wspierając projekt Zielone Centrum Pomocy Dzieciom, dzieli się nie tylko swoimi funduszami, ale także wiedzą i najwyższej jakości produktami - doradcy techniczni firmy będą bezpośrednio zaangażowani w prace budowlane, a sama firma dostarczy na realizację projektu także odpowiednie materiały budowlane.

Oznaczenie KUPUJESZ POMAGASZ, czyli każdy może wesprzeć realizację projektu

Wybrane produkty marki Ceresit są specjalnie oznakowane hasłem „KUPUJESZ POMAGASZ” i logo Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Kupując je, każdy może wesprzeć realizację tego szczególnego projektu

30 lat marki Ceresit w Polsce
Autor: Ceresit

Jestem dumny z tego, że Ceresit stał się częścią inicjatywy Zielonego Centrum Pomocy Dzieciom, dzięki czemu nasz firma może realizować równocześnie idee zrównoważonego rozwoju, ekologicznych rozwiązań i pomocy dzieciom – mówi Piotr Ciborowski, Dyrektor Zarządzający Adhesive Technologies w Henkel Polska

30 lat marki Ceresit w Polsce
Autor: Ceresit

Aktywne uczestnictwo w procesie rozwoju rynku budowlanego w Polsce i społeczne zaangażowanie

Ceresit to marka z tradycją, ceniąca profesjonalizm i najwyższą jakość. To gwarancja fachowej współpracy w sektorze budownictwa i zastosowań specjalistycznych.

Przez minione 30 lat firma Ceresit aktywnie uczestniczyła w procesie stopniowego rozwoju rynku budowlanego w Polsce, równocześnie przez lata wpisując wartość społecznego zaangażowania w swoją codzienną działalność.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE