Stół na Wielkanoc. Zdjęcia, jak udekorować wnętrze wykwintnie i sielsko

2011-04-01 2:00
Dekoracja wielkanocna: tulipany wyrastające ze skorupek
Autor: BIURO KWIATOWE HOLANDIA Tulipany to niezwykle uniwersalne kwiaty - królują na stołach przez okrągły rok. Są chętnie wykorzystywane zarówno w dekoracjach weselnych, jak i komunijnych. Równie efektownie prezentują się na stołach wielkanocnych (fot. BIURO KWIATOWE HOLANDIA). 

Wielkanoc to jedno z najpiękniejszych polskich świąt i zawsze staramy się, aby je godnie uczcić. Prezentujemy więc dwie wersje uroczystych stołów – wykwintną oraz sielską.

Wielkanoc to jedno z najpiękniejszych polskich świąt. Zawsze staramy się, aby je godnie uczcić. Prezentujemy uroczyste stoły. Namawiamy, aby zastawę zaaranżować na białych luz zielonych obrusach. Nasze stoły ubraliśmy z prostotą – skromnie, ale elegancko. Dekorując świateczny stół, nie zapominajmy o ozdobach i kompozycjach z kwiatów i roślin oraz pisankach, kurczaczkach. Soczysta zieleń trawy, kwiaty, rzeżucha i owies wprowadzą wiosnę i radosny nastrój do naszych mieszkań.

Stół na Wielkanoc
Autor: archiwum muratordom Na tradycyjnym stole świątecznym nie może zabraknąć wielkanocnego baranka, babki drożdżowej, doniczki z rzeżuchą oraz kolorowych pisanek...
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie