Aranżacja łazienki w dobrym guście

2014-07-30 12:33
Aranżacja łazienki
Autor: Newseria Lifestyle Zwykle łazienki w polskich domach są wykonane w bardzo klasycznym stylu.

Rozważając kupno płytek łazienkowych trzeba zastanowić się na kolorami w łazience i kto będzie z niej korzystał. Łazienki przeznaczone dla gości są zwykle wykonane w stylu uniwersalnym. Domownicy mogą sobie pozwolić na więcej szaleństwa. Jednak jak zaaranżować łazienkę w dobrym smaku?

Wybieramy kolory w łazience

To, co wybierają Polacy, nie do końca jest zgodne ze światowymi trendami. Te trendy przechodzą do Polski, ale nieco wolniej. Na zachodzie popularne są wykończenia surowe, kamienne, betonowe lub drewniane. Polacy mimo wszystko decydują się najczęściej na bardziej bezpiecznie rozwiązania. Najwięcej modnych wzorów na świecie to struktury, pomału odchodzi się od tradycyjnych dekoracji. Ważnym elementem w urządzaniu łazienki jest też jej przeznaczenie: czy będzie wyłącznie do naszego użytku, czy również będziemy udostępniać ją gościom.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie