| muratordom.pl » Wnętrza » Przedpokoje » Przedpokój z ażurową półką. Meble do przedpokoju

Przedpokój z ażurową półką. Meble do przedpokoju

Pod szeroką półką umieściliśmy naprzeciw siebie dwie drewniane drabinki wykonane z listew. Taka prosta i tania konstrukcja daje możliwość dowolnej aranżacji.

Pod szeroką półką umieściliśmy naprzeciw siebie dwie drewniane drabinki wykonane z listew i pokryte bejcą dopasowaną do koloru mebli. Ażurowe przegrody dzielą wnękę na trzy części. W środkowej, pomiędzy drabinkami, wygospodarowaliśmy miejsce na wieszak, ubrania i półkę na buty.
Ta prosta i tania konstrukcja daje nam możliwość dowolnej aranżacji.
Latem, gdy nie potrzebujemy długich płaszczy, możemy ją wzbogacić o dodatkowe półki (ulokowane na różnej wysokości), na których umieścimy np. kosze z drobiazgami.
W bocznych niszach ustawiliśmy dwa wąskie pojemniki-komody na szaliki, czapki i buty. Nad nimi powiesiliśmy lustra podkreślające symetryczny podział wnęki.
Wyposażenie przedpokoju uzupełniają zamocowany na przeciwległej ścianie drewniany stolik na telefon i dwa ustawione przy nim krzesła.

Meble i dodatki

Wieszak Nyland, półka Nyland, krzesło Kaustby, stolik Norbo, pojemnik Linnan, szuflady Linnan, lampy Irsta, ramka Ribba, kartka Kort (IKEA); tapeta (Komfort); terakota Sahara, 30 x 30 cm (Ceramika Tubądzin).

Autor: Piotr Mastalerz

Pod szeroką półką zamontowano dwie drewniane drabinki, dzielące wnękę na trzy części. Pomiędzy nimi zamontowano wieszak na ubrania, a po obu stronach symetrycznie ustawiono praktyczne pojemniki na czapki i buty.

Autor: Piotr Mastalerz

Na wolnej ścianie przedpokoju zamontowano składany drewniany stolik na telefon. Wystrój uzupełniają dwa drewniane krzesła oraz owalne lustro.

Druga wersja przedpokoju zbudowana została tak, aby ukryć to, czym nie chcemy dzielić się z gośćmi. Zasłania, ale jednocześnie dzięki fakturze płyt i jej barwie, nie pomniejsza wnętrza. Na pawlaczu wokół przedpokoju zaprojektowano półki, które tworzą obniżony sufit. Jego środkowa część została zasłonięta rozsuwanymi płytami z lexanu. Na długiej wolnej ścianie ustawiono stolik i stojak z płyty MDF oraz zawieszono długie lustro.
W górnej części wnęki za ścianką z lexanu umieszczono drewniana półkę z wieszakiem na ubrania.
W dolnej zaś, umieszczono wykonana z blachy perforowanej półkę na buty, do której dopasowano fakturę wykładziny.

Autor: Piotr Mastalerz

Wnęka została zasłonięta rozsuwanymi ściankami z lexanu zamocowanymi na profilach do montażu płyt gipsowo-kartonowych. Wewnątrz umieszczono wieszaki na ubrania i wykonane z blachy perforowanej półki na buty.

Autor: Piotr Mastalerz

Wnęka została zasłonięta rozsuwanymi ściankami z lexanu zamocowanymi na profilach do montażu płyt gipsowo-kartonowych. Wewnątrz umieszczono wieszaki na ubrania i wykonane z blachy perforowanej półki na buty. Po środku wnęki zawieszono duże pionowe lustro.

Przedpokój, a w nim ściany w pasy. Aranżacja przedpokoju

Wzorzyste ściany znajdują miękką podporę w postaci jasnej wykładziny. Z kolorowego przedpokoju...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Efektowna ściana w przedpokoju. Stylowy szablon

Stare stylowe meble potrzebują odpowiedniej oprawy. Złoty wzór na bordowej ścianie w przedpokoju...

Przedpokój otwarty na pokój dzienny. Jak połączyć...

Przedpokój i pokój dzienny to dwie odrębne strefy. Różne wnętrza łączą odpowiednie...

Wieszak do przedpokoju - detal, który nadaje...

Nie ma przedpokoju bez wieszaka. Wieszak do przedpokoju - choć zazwyczaj nieduży - odpowiada za utrzymanie w...

Przedpokój oddzielony od pokoju ażurową ścianką....

Styliści pomyśleli także o powiększeniu przedpokoju, oddzielając go od pokoju dziennego ażurową ścianką...

Szablon na ścianę w przedpokoju - pomysłowy...

Zamieszczamy szablon do pobrania, który będzie potrzebny do wykonania wieszaka na rower w przedpokoju. Fajny...

Zaplecze domu, czyli pomieszczenie gospodarcze...

Kotłownia, pralnia, schowek na narzędzia ogrodnicze i sprzęt do sprzątania – bez takich miejsc trudno...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.