| muratordom.pl » Wnętrza » Przedpokoje » Przedpokój z ażurową półką. Meble do przedpokoju

Przedpokój z ażurową półką. Meble do przedpokoju

Pod szeroką półką umieściliśmy naprzeciw siebie dwie drewniane drabinki wykonane z listew. Taka prosta i tania konstrukcja daje możliwość dowolnej aranżacji.

Pod szeroką półką umieściliśmy naprzeciw siebie dwie drewniane drabinki wykonane z listew i pokryte bejcą dopasowaną do koloru mebli. Ażurowe przegrody dzielą wnękę na trzy części. W środkowej, pomiędzy drabinkami, wygospodarowaliśmy miejsce na wieszak, ubrania i półkę na buty.
Ta prosta i tania konstrukcja daje nam możliwość dowolnej aranżacji.
Latem, gdy nie potrzebujemy długich płaszczy, możemy ją wzbogacić o dodatkowe półki (ulokowane na różnej wysokości), na których umieścimy np. kosze z drobiazgami.
W bocznych niszach ustawiliśmy dwa wąskie pojemniki-komody na szaliki, czapki i buty. Nad nimi powiesiliśmy lustra podkreślające symetryczny podział wnęki.
Wyposażenie przedpokoju uzupełniają zamocowany na przeciwległej ścianie drewniany stolik na telefon i dwa ustawione przy nim krzesła.

Meble i dodatki

Wieszak Nyland, półka Nyland, krzesło Kaustby, stolik Norbo, pojemnik Linnan, szuflady Linnan, lampy Irsta, ramka Ribba, kartka Kort (IKEA); tapeta (Komfort); terakota Sahara, 30 x 30 cm (Ceramika Tubądzin).

Autor: Piotr Mastalerz

Pod szeroką półką zamontowano dwie drewniane drabinki, dzielące wnękę na trzy części. Pomiędzy nimi zamontowano wieszak na ubrania, a po obu stronach symetrycznie ustawiono praktyczne pojemniki na czapki i buty.

Autor: Piotr Mastalerz

Na wolnej ścianie przedpokoju zamontowano składany drewniany stolik na telefon. Wystrój uzupełniają dwa drewniane krzesła oraz owalne lustro.

Druga wersja przedpokoju zbudowana została tak, aby ukryć to, czym nie chcemy dzielić się z gośćmi. Zasłania, ale jednocześnie dzięki fakturze płyt i jej barwie, nie pomniejsza wnętrza. Na pawlaczu wokół przedpokoju zaprojektowano półki, które tworzą obniżony sufit. Jego środkowa część została zasłonięta rozsuwanymi płytami z lexanu. Na długiej wolnej ścianie ustawiono stolik i stojak z płyty MDF oraz zawieszono długie lustro.
W górnej części wnęki za ścianką z lexanu umieszczono drewniana półkę z wieszakiem na ubrania.
W dolnej zaś, umieszczono wykonana z blachy perforowanej półkę na buty, do której dopasowano fakturę wykładziny.

Autor: Piotr Mastalerz

Wnęka została zasłonięta rozsuwanymi ściankami z lexanu zamocowanymi na profilach do montażu płyt gipsowo-kartonowych. Wewnątrz umieszczono wieszaki na ubrania i wykonane z blachy perforowanej półki na buty.

Autor: Piotr Mastalerz

Wnęka została zasłonięta rozsuwanymi ściankami z lexanu zamocowanymi na profilach do montażu płyt gipsowo-kartonowych. Wewnątrz umieszczono wieszaki na ubrania i wykonane z blachy perforowanej półki na buty. Po środku wnęki zawieszono duże pionowe lustro.

Tuznajdziesz
Porównaj
Przeczytaj dodatkowo:
Przedpokój otwarty na pokój dzienny. Jak połączyć...

Przedpokój i pokój dzienny to dwie odrębne strefy. Różne wnętrza łączą odpowiednie...

Jak efektownie i komfortowo zaplanować i...

Moda na przestronne wielofunkcyjne przestrzenie zagościła również w strefie wejścia. Sprzyja wygodzie...

Wąski przedpokój. Jak zagospodarować ścianę,...

Co można zrobić z wąskim przedpokojem, w którym nie zmieści się ani szafa, ani komoda, ani nawet...

Zaplecze domu, czyli pomieszczenie gospodarcze...

Kotłownia, pralnia, schowek na narzędzia ogrodnicze i sprzęt do sprzątania – bez takich miejsc trudno...

Jak dekoracyjnie oświetlić przedpokój bez...

Oświetlenie przedpokoju moze być nie tylko funkcjonalne, ale i niezwykle efektowne. Podpowiadamy, jak za...

Lustra do przedpokoju. Wybierz lustro stylowe,...

Chyba żadna z pań nie wyobraża sobie przedpokoju bez lustra. Tylko które lustro do przedpokoju wybrać?...