logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania i już go zakończyłeś lub zakończysz do 15 grudnia? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

Wkład kominkowy Hitze Albero 14kW

Kominki marki HITZE produkowane są z wysokiej jakości stali kotłowej, przeznaczonej do pracy w podwyższonej temperaturze. Charakteryzują się zróżnicowaną mocą grzewczą, bardzo niską emisją dwutlenku węgla oraz designem.

Ciepło z natury

Ciepło z natury – te słowa idealnie obrazują filozofię marki HITZE. W trosce o naturę przywiązujemy ogromną wagę do proekologicznych rozwiązań i technologii. Doskonale zdajemy sobie sprawę z obecności wielu globalnych zagrożeń i szkodliwych procesów, przed którymi stanęła w obecnych czasach nasza cywilizacja.

W zgodzie z naszą filozofią produkujemy jedynie takie kominki i piece, które opalane są drewnem lub drewnianym pelletem, czyli surowcami najmniej szkodliwymi dla środowiska. Dzięki nowoczesnej technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu, udało nam się stworzyć innowacyjne rozwiązania, które charakteryzują się nie tylko dbałością o nasze naturalne otoczenie, ale także dużą efektywnością grzewczą.

Linia kominków ALBERO

Linia ALBERO wyróżnia się lekką i nowoczesną formą, która z pewnością doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń mieszkalną i użytkową.

Wkłady kominkowe z linii ALBERO 14kW zostały wyposażony w autorski system zabezpieczający szybę przed zabrudzeniem.

System ten opiera się o możliwość skierowania powietrza (za pomocą opisanego cięgła) prosto na szybę tworząc swojego rodzaju kurtynę powietrzną, która nie pozwala spalinom na kontakt z szybą.

Dodatkowym wsparciem dla zachowania czystej szyby jest deflektor.

Wyposażenie kominków ALBERO serii 14kW

  • Zintegrowana przepustnica spalin
  • Czopuch
  • Popielnik
  • Regulowane stopy 40 mm
  • Powłoka frontu kominka - czarny
  • Kolor uchwytów INOX
  • Wkład ceramiczny
  • Deflektor ceramiczny

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY