Kontakt z redakcją serwisu

2018-03-02 8:56

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą wiadomości e-mail

Zespół redakcyjny Murator.pl

Piotr Laskowski Redaktor naczelny
plaskowski@grupazpr.pl, 22 590 51 29

Agnieszka Żuber Redaktor prowadzący
azuber@grupazpr.pl, 22 590 55 46

Magdalena Michalak Redaktor prowadzący dział Ogród
mmichalak@grupazpr.pl, 22 590 54 97

Martyna Strzelczyk Redaktor
mstrzelczyk@grupazpr.pl, 22 590 52 94

Julia Wiśniewska Redaktor
jwisniewska@grupazpr.pl 22 590 55 49

Współpraca marketingowa, patronaty medialne
Irena Walczak - iwalczak@grupazpr.pl, 22 590 53 13

Anna Kamińska Dyrektor Zarządzająca
akaminska@grupazpr.pl

Mariusz Sawicki Szef Projektów Internetowych i Multimediów
msawicki@grupazpr.pl

Jarosław Kulesza Szef programistów

Adres redakcji

Redakcja Murator.pl
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
muratordom@murator.com.pl

TIME S.A.
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. 22 590 50 00, 590 50 01
faks 22 590 54 44
www.grupazpr.pl

Biuro Reklamy

Andrzej Tuzinowski
Dyrektor Handlowy –  Biuro Reklamy Prasy i Internetu TIME SA
Tel. +48 694 404 021
atuzinowski@grupazpr.pl

Rafał Arak
Dyrektor Handlowy – segment Budowa
Tel. 22 59 05 322, 694 428 004
rarak@grupazpr.pl

Diana Zygiert
Koordynator reklamy serwisu Murator.pl
Tel. 22 590 50 47,  668 696 198
dzygiert@grupazpr.pl

Kontakt dla agencji i domów mediowych
reklama_agencyjny@murator.com.pl

Nasz serwis należy do sieci reklamowej IDMnet.

Redakcja nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania. Za treść ogłoszeń Redakcja ponosi odpowiedzialność w granicach wskazanych w ust. 2 art. 42 ustawy Prawo prasowe.

Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku bez wcześniejszej pisemnej zgody Wydawcy jest zabroniony. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta Bazy Danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

Time Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie,  04-190 Warszawa, ul. Jubilerska 10, NIP: 526-10-04-620, REGON:010750727,  wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000295857, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 25 070 000,00 złotych