| muratordom.pl » Wymiana pokrycia dachowego i adaptacja poddasza » Ekskluzywna dachówka ceramiczna: wymiana pokrycia dachowego

Ekskluzywna dachówka ceramiczna: wymiana pokrycia dachowego

Decydując się na wymianę pokrycia dachowego musimy zadecydować, w jaki materiał chcemy zainwestować. Jedną z propozycji mogą być dachówki ceramiczne. Jeżeli chcesz, aby Twój dach wyróżniał się jakością materiału to może warto zainwestować w ekskluzywną dachówkę ceramiczną?

Dowiedz się więcej o wymianie pokrycia i montażu okien dachowych.

Od jakości materiału użytego do pokrycia dachu, zależy jego trwałość i wygląd całego budynku. Dlatego firma Braas zaprojektowała dachówkę dla najbardziej wymagających klientów – dachówkę ceramiczną Rubin.

Wymiana pokrycia dachowego – postaw na jakość materiału

Nawiązanie do nazwy szlachetnego kamienia jest w tym przypadku trafne. Dachówka ceramiczna Rubin znajduje się już na około tysiącu dachów w Polsce. Firma Braas ma w sprzedaży trzy rodzaje tego typu dachówki ceramicznej:

  • Rubin 13V: zapewni naturalny, wysokojakościowy efekt pokrycia dachu. Klienci dokonujący tego wyboru mają wysokie wymagania w odniesieniu do architektonicznej harmonii i ponadczasowego piękna. Jak duża różnorodność jest tu możliwa udowadnia szeroka gama asortymentu - Rubin 13V dostępny jest w aż dziesięciu kolorach.
  • Rubin 11V(K): Rubin 11V (K) to połączenie klasycznego piękna z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi opracowanymi wraz z dekarskimi mistrzami. Wśród siedmiu kolorów do wyboru, warte szczególnej uwagi są bukowy oraz szary kryształ - dostępny tylko dla tego modelu.
  • Rubin 9V: Najnowszy model Rubin 9V jest największą dachówką ceramiczną w ofercie BRAAS. Do pokrycia jednego metra kwadratowego dachu potrzeba jedynie ok. 9,4 – 10,1 dachówek. Choć dostępna jest na polskim rynku dopiero od zeszłego roku, już zyskała ogromną popularność.

Dostępne wykończenia modeli Rubin to angoba, glazura lub glazura topline. Dachówki ceramiczne BRAAS są nie tylko estetyczne, ale również trwałe. Wszystko to za sprawą najwyższej jakości gliny, używanej do ich wyrobu. Dodatkowo wszystkie objęte są 30letnią gwarancją.

Przeczytaj dodatkowo:
Płotki przeciwśniegowe i ława kominiarska, czyli...

Komunikacja dachowa oraz płotki przeciwśniegowe to jedne z ważniejszych akcesoriów dachowych....

Nowe okna połaciowe do starego dachu

Nowe okna dachowe wprowadzą więcej światła i świeżego powietrza, co podniesie komfort na poddaszu. Zobacz,...

Kolor dachu. 13 kłopotliwych pytań dotyczących...

Decyzja dotycząca koloru pokrycia dachowego nie jest łatwa. Odpowiednie zestawienie barw dachu i ścian...

Gwarancja funkcjonalności na membrany dachowe

Od tego roku Monier BRAAS wprowadził gwarancję funkcjonalności na membranę dachową Divoroll Maximum+ 2S oraz...

Remont dachu. Jak odnowić dach skośny, a jak dach...

Jesień i zima to surowy okres dla dachów. Pojawia się wówczas wiele uszkodzeń pokrycia,...

Budowa dachu - jak wybrać odpowiedniego dekarza?

Czego powinniśmy oczekiwać od dekarza, który będzie przeprowadzał budowę lub remont dachu ? Budowa...

sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.