| muratordom.pl » Wnętrza » Meble » Garderoba dla niej

Garderoba dla niej

Max i mix. Bo w tej odsłonie garderoba mieści książki, biżuterię i suknie wieczorowe. Narty wejdą, gdy przesunie się płaszcze... Wszystko pod kontrolą. Oto skarbiec zorganizowanej pani domu.

Zdjęcie do bloczka '2 zdjecia' - art 3027

Zdjęcie do bloczka '2 zdjecia' - art 3027

My zrobiliśmy coś podobnego (tylko bez malowania). Z łazienki wyprowadziliśmy szafki na ręczniki i szlafroki, z salonu biblioteczke, w sypialni pozostawiliśmy tylko łóżko i szafki nocne. Kuchnia pozbyła się półek na obrusy i dodatkowe, okazjonalne zastawy, a hol szafek na buty i wieszaków na kurtki. Wszystko to umieściliśmy w pokoju szerokim na 3 m, głębokim na 1,5 m i wysokim na 3 m.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Organizowanie pokoju garderobianego w 80-metrowym apartamencie wydaje się ekstrawagancją, a nawet rozrzutnością. Czy to rozsądne? Przecież możnaby tam urządzić pokoik gościnny, podpowiadają goście, albo w ogóle usunąć ściany i włączyć tę przestrzeń w obszar łazienki, kuchni... Wtedy mieszkanie byłoby jakby większe.
Pytanie: czy dodatkową przestrzeń uzyskujemy jedynie dzięki przesunięciu ścian? Jeśli tak, to dlaczego, gdy na czas malowania pokoju wyprowadzamy z niego meble, we wnętrzu robi się przestronniej?

Na jasnym i gładkim tle szuflad bez uchwytów glamourowy stołek projektu Marcela Wandersa to prawdziwy brylant (Stołek, Kartell, Cube).

Znośna lekkość bytu polega na tym, że byt - nawet pozostawiony na widoku - nie zakłóca ładu. Znosimy go dzięki transparentnej drabince z tworzywa (proj. Alberto Meda, Paolo Rizzatto, Kartell, Cube).

Czerwone sześciany, rekwizyty wnętrzarskiej magii, zamieniąją pantofle w dekorację. Magia rozgrywa się wewnątrz regału wykonanego z bardzo twardej płyty laminowanej. Laminaty, jesion i orzech, dobrano pod kolor drzwi. Pudełka z pleksi, wieszak, lampa, Habitat, Hoft; pudełka we wzory i paski, segregatory, IKEA.

Garderoby, szafy, schowki

Ubrania i buty – te noszone i chwilowo nieużywane, do prania, na inny sezon, do oddania...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Meble z palet: galeria. 15 pomysłów na meble z...

Meble z palet są tanie, trwałe, a do tego niepowtarzalne. Wykorzystywanie europalet i drewnianych skrzynek do...

Personalizacja nowoczesnego wnętrza - system...

Systemy mebli do salonu skrojone na miarę czasów. Nowoczesna forma zestawiania mebli i kreowania...

Jak zrobić półkę z drewnianej palety?

Przeobraź europaletę w poręczną drewniana półkę z recyklingu. Instrukcja krok po kroku

Meble z palet od A do Z. Kup palety! Zainspiruj...

Meble z palet są tanie, trwałe, a do tego niepowtarzalne. Wykorzystywanie europalet i drewnianych skrzynek do...

5 praktycznych porad, jak wybrać narożnik do...

Narożnik to obecnie najpopularniejsze wyposażenie klasycznych i nowoczesnych salonów. Zdecydowanie w...