logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14398

Przebudowa garażu i przeznaczenie go na mieszkanie

Planowa przebudowa ma obejmować zmianę funkcji pomieszczenia o metrażu blisko 70 metrów kwadratowych z garażu i przestrzeni gospodarczej, na małe mieszkanie dla młodego małżeństwa.

Roboty do wykonania to kanalizacja (na zdjęciach już istnieje), instalacja wody i c.o, instalacje elektryczne, wymurowanie ścian działowych, wybicie jednego dużego okna, zamurowanie i docieplenie otworu po istniejącej bramie garażowej oraz nareszcie pełne urządzenie i umeblowanie mieszkania.

Rozwiązania funkcjonalne starano się zaprojektować w sposób jak najbardziej zmniejszający koszty remontu i nakłady materiałów. Docelowo, jedynym elementem, który zostanie nienaruszony będzie strop z widocznym betonem po szalowaniu - ma to być nowoczesny akcent w mieszkaniu, gdzie przeważającym kolorem będzie biel oraz czerń, m.in. w mieszkaniu ma znaleźć się ściana obłożona czarną płytą meblową, w której ukryte będą drzwi do łazienki oraz zabudowana lodówka w kuchni. Całość mają dopełniać nowoczesne, minimalistyczne elementy wyposażenia, jak np. stół z prawdziwego, czarnego dębu utrzymany w surowej stylistyce, a także częściowo widoczne instalacje elektryczne.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY