logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14328

Remont mieszkania

W ostatnim czasie kupiłam z siostrą mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 34 m2. Mieszkanie przez 5 lat stało puste przez co jest bardzo zaniedbane. Aktualnie są to dwa duże pomieszczenia z wydzieloną łazienką, jednak w bardzo niekorzystnym miejscu. Mieszkanie potrzebuje wielu prac, żeby dało się w nim mieszkać, począwszy od ogrzewania do wykończenia całego wnętrza. Cały projekt to nasze pomysły i wszystkie prace będą wykonane własnoręcznie z pomocą rodziny. Remont zaczniemy od wywiezienia wszystkich niepotrzebnych rzeczy, zburzenia ściany od łazienki oraz wywiezienia gruzu. W dalszych pracach powstaną ścianki działowe, podwieszane sufity, wymienione drzwi oraz okna.

Z całej powierzchni powstanie przestronny salon z aneksem kuchennym i antresolą, mała sypialnia oraz łazienka i przedpokój. W mieszkaniu zostanie rozprowadzone ogrzewanie z piecem gazowym, wykonana nad łazienką i przedpokojem antresola (pawlacz), na różnego typu rzeczy. Wymieniona zostanie instalacja elektryczna i wodna, remont kominów, montaż wkładów kominowych. W pokojach zostanie położona płyta g-k, na podłogach panele oraz aranżacja całego wnętrza od malowania ścian do kupna wszystkich sprzętów do kuchni i łazienki. W łazience zostanie zastosowana niewielka ilość płytek, resztę wykonamy tynkiem ozdobnym. W przedpokoju powstanie duża szafa wnękowa, co pozwoli schować sporą ilość rzeczy. Mieszkanie dzięki antresoli i sypialni zdobywa dodatkową przestrzeń, dzięki czemu może zamieszkiwać w nim kilka osób.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY