logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

Remont we wnętrzach. Pomysły na odnowienie pomieszczeń

Radosław Murat
Remont wnętrz starego domu lub mieszkania to doskonała okazja do kompletnej ich metamorfozy. Można wnętrza przebudować, podzielić, powiększyć lub tylko nadać im nowy styl. Warto zrobić to na podstawie projektu zamówionego wcześniej u architekta wnętrz. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować własnych sił w aranżowaniu domowej przestrzeni.

Nowe wnętrza na niewielkim strychu

To, co zdołasz urządzić na poddaszu, zależy w dużej mierze od jego powierzchni. Nie zawsze dysponujesz setkami metrów kwadratowych do dowolnego zagospodarowania. Na jednym strychu można zrobić duże, wygodne mieszkanie, na innym miejsca jest zaledwie tyle, że wystarczy na przytulną kawalerkę. W tym przypadku inwestorzy mogą sobie pozwolić tylko na zorganizowanie niewielkiego lokum. Przed nimi jeszcze wiele pracy, ale dzięki szczegółowym planom już dziś wiedzą, jak będzie wyglądało ich poddasze. Ma być jasne, widne i stylowo urządzone. Dokładny projekt, uwzględniający wszelkie aspekty reorganizacji starego strychu, z pewnością stanie się mapą prowadzącą szczęśliwie do celu.

Remont według własnego planu

Właściciele tego domu nie mają profesjonalnego projektu wnętrz, lecz potrafili bardzo dokładnie przedstawić i opisać swoje plany. To remont w małej skali. Jego celem jest przede wszystkim zmiana dotychczasowego stylu panującego we wnętrzach. Wszystkim, którzy przeprowadzają podobne remonty, życzymy, by mieli tak klarowną wizję jak autorzy tej pracy.

Autor: archiwum prywatne

Jest strych - będzie salonik

Autor: archiwum prywatne

Liczy się dobry pomysł

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY