Montaż odkurzacza centralnego. Odkurzacz VACUFLO

Autor:Andrzej T. Papliński| 20.04.2017| 6:09

Jakie są zasady prawidłowego zaplanowania i montażu odkurzacza centralnego w domu jednorodzinnym? Jak dobrać jednostkę centralną. Śledzimy montaż odkurzacza Vacuflo.

Kraj produkcji: Polska

W tym filmie znajdziecie odpowiedź na szereg pytań, jakie często zadają inwestorzy: Jakie są zasady zaprojektowania instalacji do wygodnego korzystania z centralnego odkurzacza? Ile powinno być gniazd w domu? Gdzie warto mieć dodatkowe punkty (szufelka; garaż)? Gdzie prowadzić przewody; gdzie je schować? Jak przeprowadzić rury przez strop? Czy rurociąg jest montowany z rur systemowych, czy można zastosować zwykłe rury hydrauliczne? Jak się łączy rury? Dlaczego równolegle z przewodami ssącymi trzeba prowadzić kabel 24V? Jak głęboko osadza się gniazda? Gdzie najlepiej umiejscowić jednostkę centralną? Gdzie ulokować wyrzutnię?

A także pytania o jednostkę centralną:

Jak głośny jest pracujący odkurzacz? W jaki sposób oczyszcza się powietrze z kurzu w odkurzaczu? Czy zawsze odkurzacz centralny ma worek na zanieczyszczenia? Jak najwygodniej uruchamiać odkurzacz centralny? Jakie są możliwości? Czy napełnianie się zbiornika sprawia, że odkurzacz pracuje z mniejszą siłą ssącą? Jak głośny jest odkurzacz centralny? Czy to wada? Czy jest problemem skręcaniu się węża z rękojeścią? Kiedy wiadomo, że trzeba opróżnić zbiornik? Jak często opróżnia się zbiornik?

Zapraszamy do obejrzenia

Średnia ocena:
5,0
Komentarze: 0

TAGI: jednostka centralna, odkurzacz centralny, odkurzacz dla alergików, odkurzanie centralne, vacuflo