Zobacz małe domki mobilne, modułowe, szkieletowe, prefabrykowane, tiny house, domy z kontenerów. Zdjęcia

2024-04-27 9:58

Małe domki letniskowe, domy mobilne, modułowe, szkieletowe, prefabrykowane, tiny house, domy z kontenerów morskich. Łączy je to, że nie mają więcej niż 120 mkw. Oto, co pokazują wystawcy na imprezie TARGI MAŁYCH DOMÓW - TWÓJ MAŁY DOM w Warszawie przy PGE Narodowym w weekend 27 - 28 kwietnia. Zdjęcia małych domów i ich wnętrza. Masa inspiracji.

Małe domki to hit. Jeśli przymierzacie się do kupna, budowy lub zmiany aranżacji takiego domu, zajrzyjcie na TARGI MAŁYCH DOMÓW - TWÓJ MAŁY DOM w Warszawie. Trwają w ten weekend. - To wydarzenie dla osób, które są zainteresowane zakupem lub budową całorocznych lub letniskowych małych domów mobilnych, modułowych, szkieletowych, prefabrykowanych, tiny house, z kontenerów morskich oraz innych, o wielkości do 120 mkw - zapraszają organizatorzy.

Targi Małych Domów. Godziny, ceny, miejsce

  • sobota, 27 kwietnia, w godz. 10-18niedziela, 28 kwietnia, w godz. 10-17
  • Bilet dla osoby dorosłej: od 48 zł
  • Miejsce: błonia, teren przed bramą nr 1 PGE Narodowego (od strony al. Zielenieckiej)
  • Zakup biletów możliwy jest zarówno online (eBilet.pl) oraz na miejscu, w kasie biletowejDzieci i młodzież do 17 r. ż. oraz osoby z niepełnosprawnościami - wstęp bezpłatny

Co to zobaczycie? Tak opisują wydarzenie organizatorzy: Kilkadziesiąt pokazowych, gotowych domów pod klucz. Co więcej, po Targach mogą od razu trafić na twoją działkę. Na gości czekają także specjaliści: firmy od basenów ogrodowych, ogrodów zimowych, ogrzewania na podczerwień, izolacji termicznych, klimatyzatorów, pomp ciepła, systemów kominowych oraz światowy lider fundamentów wkręcanych.

Eksperci opowiedzą m.in. o: rodzajach małych domów, technologiach w jakich są budowane, doradzą na co zwracać uwagę przed zakupem działki, jakie dokumenty i jaki rodzaj domu wybrać w przypadku już posiadanej działki, opowiedzą o tym, jak zarabiać na małych domach oraz odpowiedzą na wiele innych pytań.

Obecność na Targach to też szansa wygrania drewnianego szkieletu domu - nowoczesnej stodoły o powierzchni 67 mkw od firmy Hyggego.

Zobaczcie na zdjęciach w naszej galerii, co prezentują wystawcy w tym roku, co jest na czasie, jak urządzić mały dom, jakie jest wyposażenie, elewacje, okna.