| muratordom.pl » Roto - energooszczędne okna dachowe » Jakie okna do domu wybrać? Przyglądamy się oknom dachowym

Jakie okna do domu wybrać? Przyglądamy się oknom dachowym

Okna do domu powinny być wyborem na lata – od nich w dużej mierze zależy nasz komfort życia. Dlatego wykonawcy i architekci branży budowlanej, wybierając produkty stolarki okiennej do swoich realizacji, szczególny nacisk kładą na ich jakość. Producent okien dachowych opisanych poniżej, wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom, czyniąc z jakości okien "Germany made" swoją flagową wartość.

Dowiedz się więcej o nowoczesnych oknach dachowych

Wytrzymałość, funkcjonalność i niski współczynnik przenikania ciepła, który pozwala zaoszczędzać na rachunkach za ogrzewanie – to synonimy okien o wysokiej jakości. Marka Roto posiada w swojej ofercie liczne produkty, które charakteryzują się najwyższą jakością "Germany made", spełniając dzięki temu nawet najbardziej wysokie oczekiwania. Wszystkie okna dachowe, akcesoria oraz schody strychowe marki produkowane są ze starannie dobranych materiałów, dzięki czemu osiągają długowieczność, trwałość i najlepsze właściwości techniczne.

Jakość okien marki została potwierdzona prestiżową nagrodą Budowlana Marka Roku 2015, którą Roto otrzymało za profesjonalne, najwyższej jakości innowacyjne produkty. Nagrodę przyznano za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowalnych w roku 2015 na podstawie badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

ZDANIEM EKSPERTA

Budowlana Marka Roku to dla nas sygnał z rynku, że nasze produkty cieszą się uznaniem klientów, ponieważ laureatów wybierano na podstawie badania opinii i preferencji firm wykonawczych. Z kolei zdobycie Godła Najwyższa Jakość QI, którą marka otrzymała we wrześniu 2015 roku, jest potwierdzeniem produktów na najwyższym poziomie. Certyfikacja Godłem Najwyższa Jakość QI, jest dla nas bardzo ważna. Potwierdza słuszność obranego przez nas kierunku nastawionego na jakość, energooszczędność oraz trwałość. Najbardziej cieszy nas fakt, że na oknie RotoQ można polegać oraz w oparciu o nie budować ciepły dom rodzinny – mówi Monika Hermanowicz-Górny, Kierownik Marketingu marki Roto.

Autor: ROTO

Wszystkie produkty marki Roto, zanim opuszczą fabrykę są dokładnie sprawdzane i testowane zgodnie z normą DIN. Dodatkowo dystrybucją oraz montażem okien oraz akcesoriów zajmują się wybrani dystrybutorzy oraz dekarze - zgodnie z zasadą: Profesjonalny Producent. Profesjonalny Dystrybutor. Profesjonalny Dekarz

Marka Roto oferuje różne rodzaje okien o najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów – w ofercie znajdują się m.in. okna obrotowe, uchylno-wysokoosiowe, zdalnie sterowane czy spełniające specjalne wymogi okna oddymiające i fasadowe.

Więcej informacji: www.roto.pl 

sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.