logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

15465

Remont dwóch pokoi, kuchni i przedpokoju

Remont dwóch pokoi, kuchni i przedpokoju w mieszkaniu, które kupiłam w budynku z lat 60 XX wieku. Samo mieszkanie również było urządzone w stylu z tej epoki.

90% prac wykonaliśmy samodzielnie, czyli wspólnie z rodziną.

Na samym początku wymieniliśmy stare okna, a następnie zdarliśmy stare tapety w pokojach.

Elektryk wymienił całą instalację elektryczną.

W dalszej kolejności zostały wyszpachlowane sufity i ściany. W obu pokojach sami przykleiliśmy tapety z włókna szklanego o delikatnym wzorze. Te tapety są bardzo wytrzymałe i można je malować wiele razy. Największy pokój został pomalowany na kolor popielaty, a mniejszy na lawendowo.

Na podłogach zostały położone panele laminowane, natomiast w kuchni płytki. Stare płytki na ścianie w kuchni pomalowałam farbą do płytek 3v3 kolor (biały pieprz). Tego typu farbą, ale przeznaczoną do mebli, zostały pomalowane na kolor popielaty stare meble, które pozostały w kuchni. Tam też zamontowałam nowy blat kuchenny z nową płytą gazową i okapem, a ściany pomalowałam na biało.

W przedpokoju zostawiłam część starej boazerii, którą pomalowałam na kolor popielaty, a ściany na żółto i biało. Drzwi do kuchni zostały usunięte, a do pokoi odnowione i założone nowe klamki.

Zamontowałam też całkowicie nowe drzwi wejściowe do mieszkania.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY