logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

15440

Dom z roku 1939

Nasz dom jest datowany na rok 1939.
1. Wszystkie nowe instalacje elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa, CO, system kominka z rozprowadzeniem ciepła po całym domu.
2. Wymiana okien na trzyszybowe co daje mniejsze straty ciepła oraz ochronę przed hałasem.
3. Wymiana drzwi wewnątrz-klatkowych wejściowych wraz z przebudową ścianki z ociepleniem.
4. Częściowa wymiana sypiących się tynków oraz wygładzenie i pomalowanie ścian.
5. Nakręcenie sufitów z płyt kartonowo gipsowych.
6. Zerwanie starej podłogi i renowacja drewnianej poniemieckiej podłogi znajdującej się pod nią z uzupełnieniem podłogi w salonie (cyklinowanie, lakierowanie półmatem).
7. Położenie kafli w kuchni, łazience i przedpokoju na ścianach i podłogach.
8. Montaż drewnianych drzwi dwuskrzydłowych ze szprosami łączących salon i biuro. Drzwi zostały wykonane na zamówienie wzorowane na istniejące pierwotne drzwi z klatki schodowej. Przeszklenia w drzwiach sprawiają iż część salonu jest doświetlona od okna w biurze, a salon jest bardziej przestronny.
9. Odnowienie stolarki ościeżnic drzwiowych wykończenie na biało oraz lekki make-up schodów.
10. Pokrycie balkonu papą , budowa nowych słupków, nowa balustrada drewniana, wyłożenie balkonu sztuczną trawą.
11. Montaż zabezpieczeń dla dziecka
Mieszkanie jest jasne, układ pomieszczeń wygodny nie kolidujący, ściany mają wysokość 270 cm przez co jest przytulnie wygodnie i ekonomicznie. Piec węglowy został wymieniony na gazowy i kominek z wymuszonym rozprowadzeniem ciepła oraz okna trzyszybowe co pozytywnie wpływa na ekonomiczność oraz ekologię. Postawiłam więc na połączenie stylu nowoczesnego z angielskim nawiązując do lat w jakich dom był w świetności. W kolorystyce dominują szarości w połączeniu z czernią, bielą oraz odcieniami beżu.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY