logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

15403

Mieszkanie 53 m2

Remontowane mieszkanie ma pow. 53 m2, składa się z: pokoju dziennego z sypialnią, kuchni z jadalnią, łazienki i korytarza. Przeprowadzono następujące prace w zakresie wyburzeń/demontażu:
- wyburzenie ściany pomiędzy pokojem dziennym i sypialnią
- demontaż stolarki drzwiowej i okiennej
- zerwanie tapet, zbicie mat gipsowych z tynkiem z sufitu, demontaż podłogi i płyt paździerzowych, usunięcie polepy
- demontaż armatury łazienkowej, zbicie płytek ceramicznych i posadzki betonowej
- likwidacja istniejących instalacji elektrycznej, gazowej, wodno-kanalizacyjnej
Pokój dzienny połączono z sypialnią i przedzielono regałem. Ściany pomalowano na biało i w dwóch odcieniach szarości, wyeksponowano istniejące ściany ceglane. Na podłogach ułożono panele z frezowanymi brzegami, w łazience – jasne płytki ceramiczne. W pokoju dziennym znajduje się biały regał, szara sofa, stoliki oraz duże pufy. Poza plafonem, oświetlenie stanowią stojące, efektowne lampy. Wnętrzu charakteru dodaje kominek – koza. W sypialni jest duża szafa z przesuwnymi mleczno-białymi drzwiami i łóżko wykonane z rozebranych, oszlifowanych i polakierowanych elementów z palet budowlanych. Ma dwie szuflady i zagłówek ze skrawków palet. Oświetlenie to wiszące lampy w kształcie żarówek i lampki LED. W korytarzu zaprojektowano szafę ze sklejki (drzwi i szuflady w systemie push-click). W łazience zastosowano ogrzewanie podłogowe. Umywalka stoi na szafce z frontem z mlecznego szkła oraz blatem i bokami z łupka. Dobrano minimalistyczne baterie umywalkową, prysznicową i deszczownicę oraz drzwi z matowego szkła. Kuchnię powiększono, zamontowano nowy piec, szafki z błyszczącymi frontami, dębowy blat, szklaną płytę gazową i granitowy zlew. Stół wykonano z odnowionej deski kreślarskiej ustawionej na stolarskich koziołkach.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY