logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14380

Remont mieszkania z lat 60.

Niewielkie mieszkanie z lat 60. o powierzchni 54 m2. Po generalnym remoncie we wnętrzu dominują szarości, biel i naturalne drewno.

Z mieszkania 2-pokojowego z oddzielną kuchnią udało się, po wyburzeniu ścian, uzyskać przestronny salon z jadalnią i otwartą kuchnią, sypialnię z dużą garderobą oraz dodatkowy mały pokoik.

W łazience z oknem i mozaiką na podłodze, na bardzo małej przestrzeni udało się zachować efekt uporządkowania, który jest spójny z całością mieszkania.

Dominującym kolorem w naszym wnętrzu miała być biel. Jednak nie chcieliśmy uzyskać wnętrza w stylu nowoczesnym, hotelowym. Zdecydowaliśmy się na przełamanie dominującej bieli zabudową z szafek w kolorze bielonego drewna w kuchni i łazience oraz elementami z naturalnego drewna w salonie. Dodatkowo szaro/grafitowo/biała moziaka na podłodze w łazience z fugami w kolorze ceglastym przełamuje biel i spełnia funkcję dekoracyjną. Stare deski z odzysku, stół z drewna na pięknych toczonych nogach, do tego biele i szarości nadały mieszkaniu uroku i klimatu.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY