logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14805

Remont i adaptacja lokalu na studio ceramiki artystycznej

Mam na imię Marek i jestem rzeźbiarzem. Zabieram się właśnie za rewitalizacja lokalu z przeznaczeniem na studio ceramiki artystycznej.

Stan obecny: lokal w suterenie, zawilgotniałe pomieszczenie, grzyb na ścianach, brak hydroizolacji, cieknące rury. Brak wszystkich mediów.

Plan remontowy przewiduje: Zerwanie farby i części tynków ze ścian pokrytych grzybem. Zerwanie wszystkich podłóg drewnianych (zawilgotniałe deski i legary przeznaczone do utylizacji). Osuszenie pomieszczeń. Położenie hydroizolacji (chemiczna i foliowa) Ocieplenie styropianem. Wylewka betonowa. Ściany i sufit gruntowane i pomalowane na biało (ze środkiem grzybobójczym) celem odzyskania światła. Łazienka, WC i kuchnia zostaną osuszone, odmalowane, położone kafle. Usprawnienie elektryki i ogrzewania. Wyposażenie pracowni. Aranżacja przestrzeni dostosowana będzie do pracy twórczej z możliwością odpoczynku.

Remont i adaptacja lokalu wykonywana będzie samodzielnie.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY