logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14391

Remont łazienki

Co będzie potrzebne do naszej łazienki: M–EBLE, U–MYWALKA, R-ĘCZNIKI, A–RMATURA, T-ERAKOTA, O-ŚWIETLENIE, R-ZECZY, D-YWANIK, O-DPŁYW, M-USZLA

Plan:

Małżeństwem niedługo zostaniemy i cieszyć się z tego wielce będziemy. Chcemy zacząć remont naszego mieszkania, w którym będziemy mieć coś od siebie do dodania. Na początek zaczniemy od łazienki, w której nie może zabraknąć wanienki. Najlepiej prostokątna i malutka, do której woda będzie spływać cieplutka. Obok muszla klozetowa - obowiązkowo bielutka i nowa. Z wolno opadającą deską się nam marzy, może muratordom nas taką obdarzy? Będzie jeszcze w łazience umywalka oraz nowoczesna pralka. W białym odcieniu będą mebelki, a w srebrnym kolorze ścienne kafelki. Delikatnie wzorek na podłodze połyskujący i końcowy efekt będzie piorunujący! Do tego dodatki czerwone wybierzemy i bardzo z tego powodu zadowoleni będziemy. Chcemy w tym kolorze ręczniki, mydelniczkę i łazienkowy dywanik, a nad umywalką ekskluzywny kranik. 6 m2 ma to pomieszczenie i zmieści jeszcze nie jedno zdobienie. Instalacja sanitarna i wodna już jest, dlatego prosimy murator o miły gest. Przyda się od Was każda nagroda i to na pewno nam sił do dalszego działania doda!

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY