logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14206

Remont poddasza

Mój plan to urządzenie nowego pokoju dla 2-letniego syna Jaśka. Pokój będzie znajdował się na poddaszu, które częściowo już zostało wyremontowane.

Remont rozpocząłem od wytynkowania ściany, skucia starego komina i wstępnego przygotowania garderoby.

Planuję wykończenie ścian płytą g-k, a skosów nowoczesnym drewnem.

Na największej ścianie stworzę fototapetę z nowoczesnym oświetleniem. Komin będzie dokładnie oczyszczony i pomalowany na biało.

Garderoba będzie odrębnym, zamykanym pomieszczenim. Ściany zostaną wykończone płytami OSB i pomalowane świeżym kolorem. Front szafy to płyta g-k. Garderoba przed wykończeniem będzie docieplona od strony ściany wełną mineralną, która wygłuszy również ścianki garderoby. Podłoga wymaga wyrównania podkładem cienkowarstwowym, na którym znajdzie się płyta z paneli dopasowanych do stylu i ducha pokoju.

Chcę stworzyć własnoręcznie drewniane skrzynie, które pomieszczą najróżniejsze zabawki. Skrzynie umieszczę pod główna ścianą.

Stworzę również nowoczesne, zintegrowane oświetlenie w całym pokoju.

Sufit wykończony będzie płytą g-k, która zostanie wykończona gładzią gipsową i ozdobiona nowoczesnym, lecz stylowym oświetleniem.

Dobór nowoczesnych kolorów, materiałów najwyższej jakości i pomysł z starannym wykończeniem stworzy świat przyjazny dla mojego synka.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY