Ocieplenie domu

Dobre ocieplenie domu to w sezonie grzewczym niższe opłaty za ogrzewanie. Zobacz, jak się zabrać za prace ociepleniowe, jakie materiały izolacyjne wybrać. Nasi eksperci podpowiadają, jakie są najczęściej popełniane błędy na etapie ocieplania ścian i dachu, a także jak się ich wystrzegać.

Czy ocieplając dom zmniejszamy smog?

Autor:Andrzej T. Papliński| 02.05.2015| 2:22

Ocieplenie nieotynkowanego domu sprawi, że rachunki za ogrzewanie spadną o połowę. Potrzebne będzie mniejsze urządzenie grzewcze. Jeśli palisz węglem, będzie produkował mniej szkodliwych spalin. Mówi Jakub Jędrak, współautor książki o szkodliwości smogu.

Kraj produkcji: Polska
Średnia ocena:
Komentarze: 0

TAGI: kocioł na paliwa stałe, koszt ogrzewania, ocieplenie budynku, ocieplenie domu

Inne serie tematyczne

Filmy wideo w Muratordom.pl. Tylko u nas najlepsze filmy instruktażowe i ciekawe filmy dotyczące budowy domu jednorodzinnego, urządzania wnętrz, instalacji i ogrzewania. Oglądaj online filmiki nie tylko dla osób mających dom, ale też dla właścicieli mieszkań. Nasze poradniki wideo pomogą ci zbudować ścianki gipsowo-kartonowe, wykonać instalację grzewczą, przeprowadzić remont domu czy mieszkania. Filmowi eksperci wyjaśnią zawiłości prawa budowlanego i inne przepisy prawne. Filmy instruktażowe z kategorii Dom to również dobre pomysły na świąteczną dekorację domu i ozdoby na co dzień. Tylko u nas darmowe i praktyczne porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.